Як працює сауна? Переваги використання і користь сауни

користь сауни для жінок
Фахівці називають сауну гарячою терапією для тіла і душі. І не без причини. Регулярне використання сауни не тільки забезпечує красиву шкіру, але і ефективно знижує щоденний стрес і втому. Дізнайтеся, як працює сауна і, яка користь сауни для організму.

Як працює сауна?

Кілька хвилин сеансу в кімнаті, нагрітій до 100 ° C, нагрівають нашу шкіру до 42 ° C, а температура всього тіла підвищується на один градус. В результаті внутрішні органи відчувають невелику «лихоманку». Ця умова збільшує виробництво імунних клітин в крові, які ефективно вбивають віруси і бактерії. Так що, якщо у Вас невелика застуда або трохи холодно – після сауни всі ці недуги неодмінно пройдуть. За умови, що відразу після прийому сауни Ви спочатку будете охолоджуватися на відкритому повітрі, а потім застосовувати поперемінно гарячий і холодний душ. Така гра в спеку-холод в сауні активізує кровопостачання і розслабляє напружені м’язи, підвищена кількість пари володіє чудовим інгаляційним ефектом і допомагає очистити верхні дихальні шляхи від вірусів і бактерій. Це гарантує ідеальне самопочуття.

Класична, парова, хамам: типи саун, користь сауни

Поруч з класичною сауною, нагрітою до 100 ° C, є кілька інших варіантів гарячої терапії:

  1. Біосауна – це просто «м’яка» версія класичної сауни. Тут температура не перевищує 50-60 ° С при високій вологості. Перевага біосауни полягає в тому, що ми потіємо в ній набагато швидше. Особливо висока користь сауни для жінок і чоловіків з чутливою шкірою. Біосауна м’яко діє на кровоносну систему і допомагає нормалізувати занадто високий кров’яний тиск.
  2. Парова лазня – температура в приміщенні не перевищує 40-50 ° С, а вологість повітря досягає майже 100 відсотків. Тіло потіє легко, майже миттєво. Ідеальним доповненням до парової бані є збагачення її ефірними маслами, які надають розслаблюючу дію і створюють гарний настрій (лимон), розслаблюють м’язи і полегшують дихання (евкаліпт, м’ята).
  3. Хамам – це своєрідна турецька лазня. У Туреччині його розглядають не тільки як один з видів сауни, а й як ідеальне місце для соціальних зустрічей, в ході яких обговорюються дискусії про Бога, світ і сім’ю. Іноді навіть дні народження святкують в хамамі. Відвідування тут проходять відповідно до визначеного ритуалом.

Також модними є сеанси, під час яких гаряча шкіра натирається сіллю з Мертвого моря. Такий незвичайний пілінг призводить до того, що тіло стає більш підтягнутим, а шкіра – гладкою, як у дитини.

У готелі «Нафтуся» до послуг клієнта власна сауна, де Ви завжди можете розслабитися і отримати максимальну користь для власного організму. Поспішайте забронювати номер вже зараз на нашому сайті.