Процедури

Прейскурант на оздоровчі послуги готелю

Процедура Тривалість, хв. Ціна, грн.
Підводний душ-масаж 15-20 175
Мінерально-перлинна ванна 15 125
Перлинна ванна з концентратом хвої 15 125
Перлинна ванна з «Перозоном валеріани» 15 125
Перлинна ванна з «Перозон розмарину» 15 125
Інгаляція лужна, трав’яна 5 35
Інгаляція трав’яна 5 35
Магнітотерапія 20 50
Дарсонваль терапія 5-10 35
Тубус-кварц 1-3 35
Аплікації із зеленої глини «Глауконіт» 20 55
Маска для обличчя з глини «Глауконіт» 20 45
Мікроклізма трав’яна 50
Послуги фінської сауни і басейну
Фінська сауна-басейн для гостей, які не проживають в готелі (з людини) 60 100
Фінська сауна-басейн індивідуального користування (з номера) 60 100
Послуги ручного масажу
Загальний масаж 60 250
90 300
Дитячий загальний масаж (до 6-и років) 40
Дитячий загальний масаж (від 6-и років) 40-60
Масаж спини 30 120
Масаж комірцевої зони 20 90
Масаж ніг 30 120
Масаж рук 25-30 60
Медовий масаж 40-50 250
Вакуумний масаж 30 100
Антицелюлітний масаж 60 250

Лікувальні процедури Трускавця: все, що потрібно знати

Не секрет, що Трускавець – найважливіший центр здоров’я України. Сюди з’їжджаються люди не лише з усіх куточків нашої країни, а й з країн ближнього і далекого зарубіжжя. З часу, коли були доведені цілющі властивості мінеральних вод, курорт відвідали десятки, а то і сотні тисяч людей. У місті функціонують близько 70-ти курортно-лікувальних закладів, які пропонують лікувальні процедури різного спрямування. Високу результативність приносить лікування і завдяки сприятливому впливу кліматичних умов. Не надто спекотне літо і помірно-холодна зима – легко і комфортно переносяться людиною. На окрему увагу заслуговує свіже повітря. Чим більше часу Ви будете проводити на прогулянках, тим ефективнішими будуть лікувально-оздоровчі процедури. Кожен, хто вирушає до Трускавця, повинен розуміти, що, тільки правильно поєднуючи прийом мінеральних вод, призначені процедури і активний спосіб життя – Вам вдасться досягти бажаних результатів.

І, якщо з прийомом води і прогулянками все зрозуміло, то численні види лікувальних процедур, що пропонуються в Трускавці, потрібно вивчити більш детально. Отже, які пропонує Трускавець процедури:

  1. Ванни на основі мінеральних вод. Це одна з базових процедур, яка пройшла ряд оновлень з моменту відкриття курорту. Сьогодні процедура проводиться на ультрасучасному обладнанні, пропонується широкий спектр ванн, кожна з яких спрямована на конкретну мету. Завдяки лікувальним ваннам вдається вивести шлаки, підвищити життєвий тонус, поліпшити загальне самопочуття. У готелі «Нафтуся» Вам пропонують мінерально-перлинні, перлинні ванни з різними ароматами.
  2. Водні процедури у вигляді душу. Використовуються для поліпшення кровообігу, підвищення тонусу м’язів, в курсі лікування від ожиріння, для корекції фігури. Проведення лікувальних процедур у вигляді душу – це один або кілька струменів води, які спрямовані на певні ділянки тіла.
  3. Кишкові промивання і мікроклізми. Проводяться при захворюваннях гастритом, виразкою, коліти, проблеми з печінкою, простатит.
  4. Лікувальні процедури, спрямовані на лікування гінекологічних захворювань і безпліддя.

Ці та ряд інших процедур Вам запропонують в Трускавці. Але, запам’ятайте, що тільки комплекс лікувальних процедур і правильне виконання всіх рекомендацій лікаря дадуть дійсно високі результати.