Ультразвукова кавітація – ефективне позбавлення від зайвих сантиметрів

ультразвукова кавітація тіла

При сучасному темпі життя, ми часто забуваємо про правильне харчування, перекушуємо на ходу, в раціоні присутні фастфуди і інші продукти, що сприяють відкладенню жирової маси. А при відсутності необхідної кількості фізичних навантажень, постійній сидячій роботі – результат не змусить себе довго чекати, ми розчаровуємося в своїй фігурі, починаємо замислюватися про те, як позбутися від зайвих сантиметрів. Хтось відразу ж відправляється в спортзал. А у когось на це немає часу і результати не завжди виправдовують очікування. Як часто траплялося так, що навіть після регулярних занять спортом, Ви все-одно не задоволені своєю фігурою? Напевно, таке траплялося у багатьох. А вся справа в тому, що дуже важко підібрати правильні вправи, спрямовані саме на ті проблемні ділянки, від яких Ви б хотіли позбутися. Рішення даної проблеми є. І це процедура під назвою ультразвукова кавітація.

Сьогодні все більше клієнтів звертаються саме до апаратної корекції фігури, адже тільки так можна досягти бажаного результату. Метод ультразвукової кавітації – це вплив акустичної хвилі на жир, в процесі чого утворюються специфічні бульбашки в жирових клітинах. Згодом вони збільшуються і лопаються, завдяки чому розріджують жир, витісняючи його в міжклітинну рідину. Далі протягом приблизно 7 днів жир виводиться з організму. Ефект помітний вже після першої процедури, оскільки за один сеанс може вийти до 15% жиру. 90% від усієї кількості виходить через лімфу, 10% через кров. При цьому Ви отримаєте додатковий ефект, так як і кров і лімфа проходять очищення.

Ультразвукова кавітація тіла повністю безпечна процедура. Більш того, для пацієнта це ще й приємні відчуття, ніякого болю чи дискомфорту. Ви отримуєте наступні результати:

  • зменшення сантиметрів;
  • підвищення пружності шкіри;
  • підтягнута шкіра;
  • загальне омолодження.

Не варто розраховувати, що істотно зменшиться вага, адже жир – є досить легкою речовиною. А ось відгуки клієнтів показують, що втрата об’ємів помітна навіть неозброєним оком.

Якщо Ви шукаєте житло в Трускавці, то радимо забронювати номер в готелі «Нафтуся». Він розташований в самому центрі міста, тому на похід на будь-яку з вибраних процедур не піде багато часу.