Трускавець: активний відпочинок

туризм в ТрускавціВсім відомий Трускавець завдяки своїм мінеральним водам і численним оздоровницям, які спеціалізуються на тих чи інших захворюваннях. Але існує також думка, що перебування в Трускавці – це досить нудно і одноманітно. Відвідування бювет, візити до лікаря і проходження процедур згідно призначень лікаря – і на цьому все. Ми ж хочемо розвінчати цей міф, і розповісти вам про активний відпочинок в Трускавці.

Трускавець – відпочинок на свіжому повітрі

Якщо ви плануєте відвідати курорт в теплу пору року, то вас чекають цікаві і різноманітні розваги. Недалеко за межами міста є озеро з піщаним пляжем. Тут вдасться поплавати або, наприклад, пограти в волейбол і бадмінтон. Завітайте до ресторану на озері, де вам запропонують смачні страви української кухні. Також можна замовити альтанку і добре провести вечір на свіжому повітрі.

Взимку вирушайте на гірськолижний курорт Буковиця, який розташований в 30 хвилинах їзди від Трускавця. Це сучасний комплекс з розвиненою інфраструктурою і всіма необхідними послугами (підйомники, прокат лижного спорядження). Ціни послуг доступні, а сервіс відповідає високим вимогам.

Якщо ви любите поплавати, то навіть в нашому готелі «Нафтуся» є басейн, відвідування якого входить у вартість проживання. Також для різноманітності можна сходить в СПА-комплекс «Мед-Палас», який розташований недалеко від міні-готелю «Нафтуся».

Активний відпочинок в Трускавці – це також лікувальна фізкультура, заняття спортом і піші прогулянки. У міському парку розроблені спеціальні доріжки для теренкуру. Тут можна здійснювати ранкові пробіжки, насолоджуючись співом птахів. Іноді зустрічаються і білки, які з радістю приймають частування у вигляді горіхів або насіння. Розвага точно сподобатися вашим дітям.

Туризм в Трускавці – це і активні екскурсії. Біля самого бювету ви знайдете представників туристичних компаній, які організовують поїздки в Карпати. Любителі активного відпочинку оцінять сплави гірськими річками, підйом на Говерлу, відвідування скель і ін. Якщо ж віддаєте перевагу пізнавальним екскурсіям, то відвідайте Львів. Повірте, цілий день перегляду міських визначних пам’яток – це більш, ніж активно.

Активним може бути відпочинок Трускавець не тільки вдень, а й увечері. Багато ресторанів і нічних клубів відкриті для відвідувачів. Тут не тільки вдасться смачно поїсти, а й потанцювати, скинувши напругу, що нагромадилася.