Лікувальна фізкультура

лфкКрім медикаментозного лікування, прийому мінеральних вод та використання процедур на їх основі, лікуючий лікар в Трускавці може рекомендувати і лікувальну фізкультуру. Для кожного роду захворювань комплекс вправ буде різним. Для когось це більш активні тренування, а для когось достатньо і піших прогулянок. Але в будь-якому випадку відгуки пацієнтів про ЛФК тільки позитивні.

Розглянемо найпоширеніші методи ЛФК:

  1. ЛФК при сколіозі. Лікувальна фізкультура (гімнастика) є основним методом профілактики і лікування сколіозу і використовується на кожному етапі. Найчастіше зустрічається в призначеннях ЛФК для дітей, оскільки саме в ранньому віці формується захворювання. З огляду на ступінь і форму патології грудної клітини, лікар розробляє комплекс вправ індивідуально. У дитинстві хребет все ще досить гнучкий, тому завдяки регулярній гімнастиці, навіть при сколіозі другого ступеня у підлітка, хребет знову займе правильне положення.
  2. ЛФК при остеохондрозі. Фізіотерапія є важливою частиною процесу одужання, тому що вона зміцнює весь хребет. Слабкі м’язи впливають на деформацію хребта. Сильні м’язи ефективно підтримують вагу всього тіла. Крім іншого, вправи з остеохондрозом поперекового відділу хребта пом’якшують відкладення солі, а під час тренування м’язів ви створюєте порожні місця. Регулярний комплекс вправ і больові відчуття зменшуються. Лікувати остеохондроз попереку потрібно, виконуючи ЛФК вправи без перерви, кожен день по 15-20 хвилин. Тренуватися ніколи не пізно, але краще починати з появи симптомів.
  3. ЛФК після інсульту. Методики лікування та реабілітації повинні здійснюватися поступово, поетапно і методично. Це означає, що пройде багато часу, перш ніж мета буде досягнута, необхідне бажання і дисципліна як з боку пацієнта, так і з боку родичів або людей, які допомагають йому в реабілітації. На початковому етапі в лікарні лікарі виконують фізичні вправи і догляд. Регенеративні процедури, такі як масаж і легкі фізичні навантаження, починаються практично з першого дня після початку захворювання.
  4. ЛФК при бронхіальній астмі. Підтримка хорошого фізичного стану завдяки щоденній гімнастиці, прогулянкам на свіжому повітрі і легким видам спорту – одна з найважливіших складових в лікуванні і профілактиці бронхіальної астми.

Це далеко не повний перелік захворювань, при яких рекомендована лікувальна фізкультура. Звертаємо вашу увагу на те, що в готелі «Нафтуся» є басейн, а плавання часто включено в комплекс ЛФК. Поспішайте забронювати номер вже сьогодні.