Суглоби: симптоми, лікування, види захворювань

лечение суставов

Захворювання суглобів або артрит – це група захворювань, в ході яких відбувається пошкодження, спотворення і обмеження рухливості суглобів. Вони дають характерні симптоми, такі як біль, набряк і жорсткість суглобів. У більшості випадків вони мають подібні причини і методи лікування. Існує понад 100 видів артриту, проте в більшості з них діагностують лише кілька. Починати лікувати суглоб потрібно з проведення повної діагностики захворювання. Ускладнює лікування суглобів і той факт, що причини їх пошкодження не повністю зрозумілі. Вважається, що більшість з них – аутоімунні захворювання, тобто ті, які є результатом аутоімунітета.

Симптоми, які говорять про те, що потрібно починати лікування суглобів

Як було сказано вище, характерними симптомами артриту є біль, набряк і скутість (особливо зранку) суглобів, а також розширення їх контурів. Шкіра над ураженим суглобом зазвичай червона, може бути трохи теплішою, ніж інші ділянки. Крім того, в процесі артриту також можуть брати участь інші органи.

Якщо Ви відчуваєте постійний біль в суглобах, лікування потрібно починати терміново. В першу чергу, зверніться до лікаря. Тільки провівши ряд аналізів, він зможе поставити діагноз і призначити курс лікування. При цьому лікування суглобів складатиметься з ряду маніпуляцій, націлених на ефективність.

Методи лікування суглобів: профілактика і операційне втручання

Що стосується варіантів лікування, то багато лікарів, в першу чергу, пропонують профілактику, в тому числі уникати тривалого сидіння, всіх видів спорту, під час яких можуть пошкодитися суглоби, зниження ваги тіла до потрібного рівня. Чим більший рівень навантаження на суглоби, тим швидше він буде пошкоджений.

Ви можете реабілітуватися, приймати ліки або робити внутрісуглобні ін’єкції. Хірургічне лікування також може бути проведено, наприклад, при артроскопії, відновленні суглобів роз’єднання суглобових кінців кісток від зрощень, створенні ендопротеза.

Якщо Вас цікавлять саме профілактичні методи лікування суглобів, то одним з кращих рішень буде відправитися на лікування до Трускавця. Високий рівень ефективності полягає в поєднанні фізіотерапії, дотримання дієти, а також використання неінвазивних методів.

Вирішивши забронювати номер в готелі «Нафтуся», варто знати, що він розташований в самому центрі міста. Саме тут сконцентровані головні лікарні і кабінети приватних лікарів, спеціалізація яких – лікування суглобів.