Розумна програма схуднення – дієта, фізичні вправи, догляд

фітнес турВимога мати струнку фігуру зараз настільки важлива, що навіть два-три кілограми зайвої ваги можуть сприяти появі комплексів. Більшість з нас пробували модну дієту і намагалися схуднути хоча б раз в житті. Зазвичай ентузіазм проходив швидко, і поверталися кілограми, тобто з’являвся ефект йо-йо. Але це може бути інакше, якщо розроблена комплексна програма харчування для схуднення і комплекс вправ по зниженню ваги.

У боротьбі із зайвою вагою ми старанно експериментуємо, використовуючи різні дієти. Тим часом, велика і швидка втрата ваги може негативно позначитися на вашому здоров’ї. Жир є природним джерелом енергії для організму і захисту внутрішніх органів і «змащення» для суглобів. Умовою позбавлення від зайвої ваги і підтримки стрункої і підтягнутої фігури є поступове зниження маси тіла. Якщо ми втрачаємо 3-4 кілограми в місяць і програма схуднення на місяць розподілена на весь квартал, у нас є шанс втратити 10 і більше кілограмів без шкоди для здоров’я і без ризику ефекту йо-йо!

Кращі програми для схуднення починаються з основ нашого способу життя

Незалежно від обраної вами дієти, щоб схуднути, почніть зі зміни своїх звичок. Це не складно, і, врешті-решт, дуже важливо.

Ось декілька хитрощів:

  • замість того, щоб користуватися ліфтом, завжди піднімайтеся і спускайтеся сходами;
  • здійснюйте тривалі прогулянки, принаймні, два рази на тиждень;
  • після їжі замість того, щоб подрімати в кріслі, помийте посуд або повайте квіти.

Завдяки цьому обмін речовин в організмі буде стимулюватися. Під час режиму дієти не турбуйтеся про те, що ви худнете занадто повільно, але насолоджуйтеся кожним кілограмом, який ви втрачаєте. Перевіряйте свою вагу не частіше, ніж раз на тиждень, бажано натщесерце або через дві години після їжі.

Мудра дієта – ефективна програма схуднення

Продумана дієта є основою для досягнення успіху в схудненні. Варто переконатися, що меню було різноманітним. Інакше ми можемо здатися занадто швидко.

Фітнес програма для схуднення складається з дієти і фізичних вправ. Дієту для схуднення слід використовувати не менше місяця. Правильно складене меню дозволить скинути близько 3,5 кг. За цей час організм повинен отримувати від 1000 до 1500 ккал в день і близько 25-30 г жиру. Краще всього з’їсти чотири прийоми їжі і вечеряти як мінімум за 2-3 години перед сном.