Процедура зі сфери краси – вакуумний масаж

вакуумний масаж від целюліту

Багато з Вас відправляються до Трускавця не тільки, щоб поправити стан власного здоров’я, а й для того, щоб розслабитися і відволіктися від повсякденних турбот і стресів. Адже так хочеться повернутися з курорту відпочившим, з новими силами, щоб всі відзначили позитивні результати. Саме з цієї причини часто відпочиваючі, крім оздоровчих процедур, вибирають також і найрізноманітніші процедури зі сфери естетичної медицини. Особливо це стосується представниць прекрасної статі. На щастя, в даній сфері в Трускавці Вам запропонують різні варіанти процедур, спрямованих на різні проблемні зони. Однією з особливо затребуваних процедур є вакуумний масаж. Мабуть, багато хто чув про цю процедуру. Якщо ж ні, то ми познайомимо Вас з нею ближче.

Вакуумний масаж: історія, типи, показання

Процедура ґрунтується на більш відомій – банки. У медицині банки використовуються дуже давно. Перші спогади були ще в Стародавньому Китаї і в Римі. Використовувалася процедура для зняття болю і лікування численних захворювань. Якщо ж говорити про вакуумний масаж, то з’явився він приблизно в кінці 20 століття. Для проведення використовують скляні та пластикові банки, в більш сучасній інтерпретації вдаються до застосування спеціалізованого устаткування. Звичайно, на апаратний вакуумний масаж ціна вища, але і розраховувати можна на кращі результати.

Існує кілька різновидів вакуумного масажу. Процедура проводиться для обробки тіла та обличчя. Ви можете вибрати наступні типи:

  1. LPG масаж і вакуумно-роликовий масаж. Процедури мають схожу дію. Різниця між ними полягає в використанні різного апаратного забезпечення. В основному, використовується апаратний вакуумний масаж від целюліту, для видалення надлишків жирової маси, при набряках. Шкіра в зоні проведення масажу стане більш підтягнутою, фігура набуває привабливі вигини.
  2. Вакуумний масаж тіла баночний. Тут також є два види: динамічний і точковий. Масаж спрямований на певну зону тіла. Динамічний вакуумний масаж застосовують, якщо є необхідність в помпажі лімфовузлів, а також для обробки важкодоступних для апарату ділянок. Точковий баночний масаж використовують для прискорення дроблення жирових клітин.
  3. Популярний також вакуумний масаж обличчя. Процедура спрямована на розгладження зморшок, поліпшення контуру обличчя, усунення набряклості.
  4. Лазерно-вакуумний масаж – один з найбільш ефективних способів.
  5. Комплексне поєднання вакуумного масажу і впливу на проблемну зону холодного лазера. Звичайно, коштує така процедура не дешево, але ціна повністю виправдана високою результативністю.

Якщо Ви зупинитеся в готелі «Нафтуся», то Вам запропонують зробити вакуумний масаж одразу на місці. Забронювати номер за найдоступнішою ціною можна на нашому сайті naftusia-hotel.com.ua.