Лікування гастриту в Трускавці

гастрит лікування

Життєдайні мінеральні джерела та краса Карпат – тандем відмінного відпочинку і повного оздоровлення. Це можливість втекти від буденної рутини, знайти довгоочікуване заспокоєння і релакс, це безопераційне немедикаментозне лікування і профілактика гастриту, сечокам’яної хвороби, порушень діяльності всіх органів і систем.

Зовнішній і внутрішній вплив

Лікування гастриту шлунку за допомогою мінеральних вод визнано всіма гастроентеролога світу. Особливий склад органічних і сольових сполук впливає на перистальтику і тонус всіх органів шлунково-кишкового тракту, стимулює їх моторику, знімає запалення з слизової шлунку і кишківника.

Лікування в Трускавці ґрунтується на питті мінеральної води, зокрема гідрокарбонатної «Нафтусі». На стадії загострення виразкової хвороби або гастриту не рекомендується приступати до бальнеологічних процедур. Курс призначається в комплексі протирецидивної терапії.

При гастриті хворим призначається застосування води всередину (частота і обсяг визначається індивідуально після ретельного вивчення анамнезу пацієнта), розробляється спеціальна дієта. «Нафтусю» завжди п’ють з бювету, ніяких пляшок і переміщення, адже вода при окисленні повітрям втрачає всю корисність. При попаданні на слизову, вода, що містить нафту у складі, обволікає її тонкою плівкою, заспокоює і знімає хворобливі відчуття.

Лікування гастриту в Трускавці було б неповним без мікроклізм і промивання шлунку мінеральною водою. Пацієнтів також чекає маса корисних процедур: ароматерапія, мінеральні, вуглекислі, перлинні, хвойні ванни, точковий, класичний масаж, гідроозонотерапія тощо.

Відпочинок цілий рік

Якщо у вас діагностовано хронічний гастрит, лікування можна починати в будь-який момент після попередньої консультації з фахівцем. У Трускавці безліч санаторіїв і здравниць, але відчувати себе повноцінно, відпочиваючи, можна тільки в комфортабельних умовах. Саме такі номери пропонує готель «Нафтуся». Він знаходиться в безпосередній близькості від бювету.

Ефективності лікування тут сприяє комплексний підхід:

  • спостереження лікарів. Спеціаліст після обстеження на сучасному обладнанні, визначить необхідність бальнеологічного лікування, врахує протипоказання, розробить схему прийому мінеральних вод;
  • лікувальний режим у Першій курортній поліклініці;
  • спеціальне харчування (розробка індивідуальних дієт);
  • свіже повітря і неповторні красоти гірського регіону.