Лікувальні властивості перлини Трускавця – Нафтусі

мінеральна вода нафтуся властивості

Природа може сама стати головним джерелом лікування. Доказ цьому – мінеральна вода, що зародилася в надрах Карпат унікального складу. Вода Нафтуся по унікальності перевершує всі мінеральні склади світу, повторити її структуру штучним шляхом не вдається, зберегти корисність при контакті з повітрям також неможливо. Її не можна купити в магазині у пляшці і пити в віддаленості від джерела – властивості Нафтусі зберігаються тільки біля бювету. Саме ця вода принесла Трускавцю всесвітню славу.

Секрет в особливому складі

Властивості Нафтусі – це результат взаємодії безлічі компонентів її структури. Залізо, бром, йод, масла, натрій, карбонові кислоти (ненасичені), мідь, марганець, хлориди, аміносполуки, вільна вуглекислота, органічні речовини – вода нафтового походження є джерелом корисних мікроелементів.

Склад Нафтусі підходить для:

  • усунення запальних процесів в тканинах всього організму і окремих органів;
  • нормалізації метаболізму і діяльності всіх органів травлення і шлунково-кишкового тракту;
  • активації ендокринних і нервових клітин, які регулюють секрецію і моторику печінки та інших систем організму.

Нафтуся – мінеральна вода з великою мікрофлорою, здатною руйнувати органічні речовини (бітуми, гумус, феноли). Це стимулює виведенню піску з жовчного міхура та його проток, нирок і сечовивідних каналів, усуненню та розсмоктуванню дрібних каменів, їх усуненню без травматизму каналів проходження.

Дія води

Лікувальні властивості Нафтусі проявляються дезінтоксикаційним, анальгезуючим, протизапальним ефектом, збільшенням виділення жовчі і сечовини, зменшенням залишкової концентрації азоту в кровоносній системі.

Яких цілей дозволяє домогтися лікування Нафтусею?

  • Нормалізувати обмін речовин, в тому числі і вуглеводний.
  • Оптимізувати діяльність шлунково-кишкового тракту, клітин печінки.
  • Вивести камені і запобігти появі нових з нирок, жовчі і їх проток.
  • Зміцнити імунітет (очистити організм від токсинів, шлаків, радіонуклідів, попередити онкологію).

Ви довіряєте відгуками і хочете перевірити лікувальні властивості мінеральної води Нафтуся самостійно? Кілька днів відпочинку в Трускавці забезпечать здоров’ям на цілий рік. Для цього достатньо лише забронювати номер в готелі «Нафтуся». Комфортабельні апартаменти, спеціальне харчування, всебічна увага лікарів і персоналу – недорого ви отримуєте відмінний сервіс.