Самоочищення організму починається з шлунково-кишкового тракту. При нормальному обміні речовин продукти з життєздатною активністю регулярно виводяться з організму. Але іноді система виходить з ладу, в кишківнику утворюються скупчення, що незмінно призводить порушень в його роботі.
Наступним етапом очищення є робота печінки та жовчного міхура. Стан крові і лімфи залежить від них. Майже всі захворювання, пов’язані з цими органами, починаються через неможливість «допомогти» їм в процесі роботи.
В результаті ми маємо:
- висип, дерматит;
- порушення пам’яті (особливо у дітей), постійна втома, безсоння, запаморочення;
- кишкові розлади;
- раптова втрата ваги;
- дефіцит вітамінів в незвичайний період року.
Запобігти проблемі зі здоров’ям допоможе процедура, яка називається тюбаж або сліпе зондування (що це розповідаємо в цій статті).
Що таке тюбаж і як його робити?
Назва процедури походить від французького «тюбаж», що означає «зонд», труба. Основна мета, з якою проводять процедуру – очищення печінки. Основою для проведення процедури є мінеральна вода. Якщо ви відправляєтеся до Трускавця, то тут тюбаж проводиться на мінеральній воді «Нафтуся». Пацієнтам необхідно в день проведення процедури випити на голодний шлунок склянку теплої мінеральної води. Також потрібно прийняти жовчогінний препарат. Наступний крок – лягти на правий бік і покласти в область печінки грілку. Багато пацієнтів запитують, чому саме тепла грілка? Справа в тому, що тепло знімає спазм і сприяє розслабленню жовчовивідних шляхів. Через півгодини потрібно випити ще теплої мінеральної води і знаходитися в розслабленому положенні 2-2,5 години. Результат – спорожнення кишківника. Під час процедури можуть з’явитися болі в боці. Тоді необхідно випити но-шпу.
Що виходить після тюбажа? Жовч у вигляді екскрементів зеленого кольору.
Важлива не тільки правильність проведення процедури під наглядом фахівця, а й підготовка організму:
- За день до проведення відмовляємося від жирної їжі.
- Обов’язково потрібно зробити УЗД і перевірити наявність каменів в жовчному міхурі. При наявності – процедура протипоказана.
- Перед процедурою в раціон можна ввести буряковий, яблучний і морквяний сік.
Що можна їсти після тюбажа?
- Тиждень після тюбажа вживати тільки овочі, каші і соки.
- Протягом місяця після процедури протипоказано вживання алкоголю, навіть з малим відсотком.