Ефективне лікування печінки в Трускавці

лікувати печінку

У 21 столітті одним з найбільш поширених вважається захворювання печінки. Його ще називають печінкова недостатність. Якщо коротко, то при захворюванні печінка не може виконувати свої функції. Це може бути наслідком хронічних хвороб, але іноді проблема виникає раптово. Які причини і симптоми печінкової недостатності? Як проходить лікування печінки?

Форми хвороби печінки: лікування

Перш, ніж починати лікувати печінку, потрібно визначити форму захворювання.

  1. Хронічна печінкова недостатність – постійна і прогресуюча дисфункція печінки, яка є наслідком хронічного захворювання. Цей стан характеризується появою печінкової енцефалопатії (дисфункції нервової системи, які є результатом появи токсинів в організмі в зв’язку з пошкодженням печінки) і порушень коагуляції плазми. Ця група, в основному, включає цироз печінки, хронічний стійкий гепатит, хронічний лобулярний гепатит.
  2. Гостра печінкова недостатність – потенційно оборотна, раптова, постійна, прогресуюча дисфункція печінки, що характеризується печінковою енцефалопатією від 4 до 26 тижнів після травми печінки і розлади коагуляції плазми. Найпоширенішими причинами є: хронічне зловживання алкоголем, неправильне харчування, передача вірусного гепатиту, рак печінки. Також може виникати в результаті сп’яніння наркотиками або токсинами, може бути наслідком блискавичного гепатиту В, тромбозу печінкової вени і інших захворювань печінки.

Симптоми і лікування печінки

Хронічна форма захворювання може протікати безсимптомно. Тільки, коли велика частина цього органу пошкоджена, з’являються симптоми неефективності. Спочатку проявляється слабкість, а також захворювання системи травлення. Потім з’являється жовтяниця, збільшення печінки, набухання навколо щиколоток, варикоз стравоходу або ануса. Асцит або наявність рідини в животі зазвичай вказують на високу ступінь розвитку печінкової недостатності.

Ефективне лікування печінки

При обох формах хвороби важлива низькобілкова дієта (кількість білка повинно бути не більше 60 г в день). Фармакологічне лікування також використовується. Добрі відгуки отримує такий спосіб лікування печінки, як санаторно-курортне перебування в Трускавці. На курорті Трускавець лікування печінки – один з головних напрямків. Завдяки спеціально розробленим дієтам, сприятливому впливу мінеральних вод, високій кваліфікації медперсоналу Ви можете розраховувати на прекрасний результат.

Вирішивши забронювати номер в міні-готелі «Нафтуся», Ви будете проживати в самому серці курорту, і можете пройти лікування печінки в професійних медичних закладах.