Болить спина – 4 причини болю в спині

що робити якщо болить спинаНеприємні відчуття, коли болить спина, давно перестали бути типовою недугою для наших бабусь і дідусів. Зараз майже 80 відсотків людей скаржаться на те, що у них болять м’язи спини, «ниє» поперек, проблеми з хребтом.

При пошуку причин болю в спині, ми повинні дивитися на наш спосіб життя. Проаналізувавши ситуацію, ми побачимо, що у спини є 4 головні вороги:

  1. Сидячий спосіб життя. Якщо у вас сидяча робота і постійний біль у хребті, займіться спортом, більше ходіть пішки, частіше вставайте.
  2. Надмірна вага перевантажує весь хребет. Особливо, якщо мова йде про черевне ожиріння. Кожен новий кілограм тіла в цьому місці викликає додаткові … 7 кг навантаження на поперековий відділ хребта.
  3. Перевантаження. Якщо підняти вагу з підлоги на прямі ноги, але з зігнутою спиною – тиск на хребет подвоюється.
  4. Довгостроковий стрес. Емоційні проблеми тягнуть за собою фізичні реакції: рефлекторне напруження і судоми спинних м’язів. І коли м’язи залишаються скороченими протягом тривалого часу, вони стискають свої власні кровоносні судини, тим самим позбавляючи себе кисню. Утворюється замкнене коло: в результаті дефіциту кисню збільшується м’язова напруга і посилюється біль в м’язах спини.

Що робити якщо болить спина – 3 основні методи лікування

Перший метод – це медикаментозне знеболення. Потрібно розуміти, що препарати рідко дозволяють вилікувати хвороби спини, вони просто знижують больовий синдром. Наступним етапом є фізіотерапевтичне і реабілітаційне лікування, яке в разі, якщо болить спина, є обов’язковим. Робота фізіотерапевта з пацієнтом полягає в зміцненні м’язів спини і відновленні фізичної форми пацієнта. Як частина терапії, традиційні і нетрадиційні методи лікування використовуються для усунення болю і підвищення ефективності процедур, наприклад, голковколювання. Третій елемент лікування – психологічна оцінка та психотерапія, бо фізичний біль часто поєднується з психікою. Контроль мислення про біль, прийняття і повернення до рівноваги не менш важливі, ніж попередні два елементи.

Якщо вас постійно турбує біль в області лопаток, хребті, поперековому відділі, то прекрасним рішенням стане і відвідування Трускавця. Фізіотерапевтичні процедури, при необхідності зниження ваги, відпочинок – все це в комплексі дасть відмінні результати. А, щоб проживати в комфортних умовах, поспішайте забронювати номер в готелі «Нафтуся».