Якщо Вас турбує хронічний холецистит: лікування в Трускавці з реальним результатом

ефективне лікування холециституПроблеми в роботі шлунково-кишкового тракту можуть виявлятися різними захворюваннями. Одним з поширених є холецистит. Може бути в двох формах: гострий і хронічний. Варто зазначити, що гострий холецистит – це пряма загроза життю і лікується тільки в хірургічному стаціонарі. Якщо ж говорити про хронічний холецистит, то тут він також може протікати в фазі загострення або ремісії. Основні ознаки: біль у правому підребер’ї, нудота, відчуття дискомфорту після прийому їжі, здуття живота, бурчання в животі. Найчастіше дані диспепсичні явища виявляються, якщо порушена дієта при холециститі.

Перш, ніж підбирати при хворобі хронічний холецистит лікування, варто розібратися з основними причинами. До них відносять такі:

  • патогенні бактерії;
  • інфікування паразитами;
  • камені в шлунку;
  • неправильне харчування;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту.

У групі ризику жінки старше 40 років, люди з надмірною вагою, пацієнти з хронічними захворюваннями органів системи травлення і з каменями в жовчному міхурі.

Діагностувати холецистит можна, здавши необхідні аналізи і пройшовши обстеження у лікаря. Також часто лікар призначає УЗД і дуоденальне зондування.

Ефективне лікування холециститу

Передбачене медикаментозне лікування і хірургічне. До останнього вдаються в крайніх випадках. Часто на фазі ремісії рекомендовано відвідування бальнеологічного курорту Трускавець. Прийом мінеральної води в комплексі з медикаментозним впливом дають відмінні результати. Лікування холециститу медикаментами орієнтоване на знищення інфекцій антибіотиками і протипаразитарними препаратами, нормалізацію моторики жовчовивідних шляхів, поліпшення відтоку жовчі жовчогінні препаратами.

Як і при інших хворобах шлунково-кишкового тракту, величезне значення має і дієта при холециститі. Важливо ПОСТІЙНО дотримуватися принципів правильного харчування. Знизити до мінімуму кількість споживаної жирної і гострої їжі, збільшити кількість клітковини, відмовитися від алкоголю і сигарет. Важливо їсти часто, але невеликими порціями. Рекомендовано вживати велику кількість рідини.

У лікарнях Трускавця працюють висококваліфіковані медики, які спеціалізуються на захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Пройшовши ряд обстежень, пацієнту призначається ефективне лікування холециститу. Готель «Нафтуся» знаходиться в самому центрі курорту, недалеко від бювету і основних лікарень курорту. Забронювати номер можна безпосередньо на сайті naftusia-hotel.com.ua.