Якісний відпочинок в Україні

Вивчаючи інформацію про те, куди можна відправитися у відпустку, в список варіантів варто включити і Україну. Багато хто вважає, що за кордоном цікавіше, але це зовсім не так. Перш, ніж приступити до вивчення сусідніх країн, потрібно почати зі своєї. Україна сповнена незвичайними географічними локаціями, які дозволяють вивчити історію нашої держави більш поглиблено. Вибирайте кращий відпочинок в Україні, і ви точно не пошкодуєте. Тут для вас і гірські схили з одним з найвідоміших гірськолижних курортів в Європі, і бальнеологічні курорти, перлиною яких є Трускавець, і морські узбережжя з сучасними готельними комплексами, і міста, які вражають своєю дивовижною архітектурою.

Куди поїхати відпочивати в Україні?

Щоб визначитися, де відпочити в Україні, розставте для себе пріоритети:

  • море чи гори – багато в чому на відповідь впливає сезон, коли планується відпустка;
  • активний відпочинок чи пасивний – тут ви враховуєте тільки власні переваги;
  • чи потрібно поєднувати відпочинок і лікування – для останнього варіанту вибирайте бальнеологічний курорт Трускавець;
  • чи їдете ви відпочивати з дітьми;
  • бюджет, який ви готові витратити на відпочинок.

хороший відпочинок в УкраїніВеличезним плюсом відпочинку в Україні є відсутність необхідності придбання дорогих квитків на авіатранспорт, страхівок. Тут також має значення економія часу. Відправляйтеся на хороший відпочинок в Україні на власному транспортному засобі, або на поїзді – подорож не займе багато часу.

Кращі місця України для відпочинку

Важко дати однозначну відповідь, яке місце буде найкращим. Люди різні – відповідно і смаки у них різні. Якщо вам до душі спокійний відпочинок, який ще й принесе гарантовану користь для організму, тоді вирушайте в Трускавець. Вікенд або повноцінна путівка на 14 днів – все залежить від вас. Але навіть кілька днів в спокійній атмосфері містечка плюс при необхідності прийом мінеральних вод – точно підуть вам на користь.

Якщо ви ставите питання, де можна відпочити в Україні з дітьми, то Трускавець також прекрасний варіант. Свіже гірське повітря сприяє підвищенню імунітету. Для дітей тут є багато розваг: дельфінарій, зоопарк недалеко від міста, кінотеатр, різноманітні дитячі каруселі відразу на головній площі. Якщо ж ви забронюєте номер в готелі «Нафтуся», то будете проживати в самому серці курорту.