Як провести вільний час в Трускавці?

час у ТрускавціЛюди найчастіше відправляються до Трускавця на досить тривалий період. Це може бути період від 10 до 21 днів. Крім відвідування процедур, призначених лікарем, у Вас залишається достатньо часу для себе. І, напевно, Вас зацікавить, куди піти в Трускавці, які місця відвідати, чим зайнятися у вільний час. Адже кожному хочеться привезти з курорту багато приємних вражень і спогадів.

Дозвілля в Трускавці в залежності від сезону

Погода на курорті досить мінлива, а також сильно змінюється залежно від пори року. Тому і туристи проводять вільний час в Трускавці по-різному взимку і влітку. Якщо мова йде про весняно-літній період, то урізноманітнити дозвілля можна за допомогою таких дій:

  • відправиться на озеро, яке знаходиться недалеко за містом, дістатися туди можна навіть пішки. Територія добре продумана, є лежаки, піщаний пляж, волейбольний майданчик, ресторан. Це прекрасна можливість зробити дозвілля в Трускавці більш активним;
  • піші прогулянки парком – паркова зона є важливою пам’яткою курорту. У спекотні дні тут Ви знайдете бажану прохолоду, можна прогулятися до джерела «Юзя», вода з якого сприятливо впливає на шкіру;
  • відвідування екскурсій – біля центрального бювету розташовано багато представників компаній, які організовують різнопланові екскурсії в Карпати, Львів, Східницю, в країни Європи і ін.

Якщо Ви прийняли рішення забронювати готель «Нафтуся» на осінньо-зимовий період, то і в цей час знайдеться, чим зайнятися:

  • в період свят тут функціонує Різдвяний ярмарок, де можна купити смачний гарячий глінтвейн, страви української кухні, різні сувеніри та подарунки. Таким чином, дозвілля в Трускавці буде не тільки цікавим, а й «смачним»;
  • місто Трускавець пропонує відвідати численні кафе і ресторани. Меню різних країн світу, професійні кухарі, затишна атмосфера, широкий ціновий діапазон – все це пропонують своїм клієнтам заклади громадського харчування;
  • любителі кіно можуть відвідати кінотеатр, де транслюються тільки новинки прокату. Зверніть увагу, що він знаходиться в 5-7 хвилинах ходьби від нашого готелю.

У вільний час в Трускавці Ви також можете відвідати СПА-зону готелю «Нафтуся». Басейн, фінська сауна, масажисти допоможуть розслабитися і отримати максимум задоволення.