Як організувати відпочинок на Травневі свята в Трускавці?

відпочинок в ТрускавціВ основному, відпустка кожного жителя України припадає на літній період. Але є і кілька державних свят, які відкривають перед нами прекрасну можливість відпочити і відволіктися від щоденних турбот. Яскравим прикладом стає початок травня, який ще часто збігається з Великоднем. Тоді українці отримують кілька додаткових вихідних, якими обов’язково потрібно скористатися. Куди поїхати на Травневі? Багато хто задається цим питанням ще взимку або ранньою весною. Пропозицій достатньо багато – Карпати, теплі екзотичні країни, Європа. А ще Ви завжди можете поєднати відпочинок з лікуванням, вирушаючи в Трускавець. Навіть кілька днів на курорті дозволять відпочити, нормалізувати роботу нервової системи, прийом води сприятливо впливає на роботу багатьох органів і всього організму в цілому. Тому відпочинок в Трускавці – хороший варіант відповіді на питання, куди поїхати в травні. Додатковою перевагою буде і те, що на даний період готелі пропонують багато цікавих пропозицій і акцій.

Відпочинок на Травневі свята в Трускавці

Хочемо звернути Вашу увагу, що на даний період курорт стає досить популярним, багато туристів України і не тільки вибирають його для відпочинку. Тому забронювати номер варто завчасно. При ранньому бронюванні можна ще й отримати додаткову знижку, а також можливість вибору серед великої кількості пропозицій.

Чим гарний Трускавець в травні

В основному, в даний період вже встановлюється тепла погода, правда можливі грозові дощі. Але після дощу особливо відчувається гірська свіжість повітря і аромати квітучих дерев. Тут Ви в повній мірі розумієте, що означає фраза «пахне весною». Кафе і ресторани відкривають літні тераси, тому відвідувачі можуть насолоджуватися смачними стравами, чашкою кави або келихом вина на свіжому повітрі.

Світлий день в травні практично найдовший. Тут рано світає і пізно Сонце сідає за горизонт. Це відкриває перспективу довгих вечірніх прогулянок парком або красивими вуличками курорту або, навпаки, ранкових пробіжок в парку або занять на спортивних майданчиках.

Наш готель «Нафтуся» також пропонує забронювати номер на травневі свята в Трускавці. Смачне харчування, комфортабельні номери, процедури, власна СПА-зона – що може бути краще для гарного відпочинку.