Як організувати бюджетний відпочинок в Трускавці

бюджетний відпочинок в ТрускавціДля того, щоб добре відпочити і поправити стан здоров’я не обов’язково їхати за кордон і витрачати на це великі гроші. В Україні також є бальнеологічний курорт, що пропонує лікування різних захворювань. Ціновий діапазон тут досить широкий. Якщо цікавить відпочинок і лікування в Трускавці недорого, то потрібно знати декілька хитрощів. Ми підготували для вас статтю, прочитавши яку вам буде простіше заощадити власний бюджет на поїздку до Трускавця. Отже, на що, в першу чергу, звернути увагу:

  1. На період відвідування. Звичайно, більшості би хотілося приїхати до Трускавця в теплу пору року весна-літо. Але врахуйте, що це період, а також час Новорічних свят тут вважаються «високим» сезоном. Бюджетний відпочинок в Трускавці навряд чи вдасться. Проживання в готелі чи санаторії коштує дорожче. Крім цього в цей період тут велика кількість туристів, пацієнтів, тому, щоб потрапити до потрібного лікаря іноді доведеться стояти в черзі або записуватися наперед. Якщо потрібно заощадити – варто вибирати період кінець осені, зима, початок весни.
  2. На клас готелю і запропоновані ним послуги. Звичайно, дешевше обійдеться проживання в санаторії старого зразка. Але на високий рівень обслуговування, комфортні номери не варто розраховувати. Якщо ж ви не готові жертвувати власним комфортом, але при цьому шукаєте дешевий відпочинок в Трускавці, то краще всього вибирати невеликі готелі. Наприклад, готель «Нафтуся». Кілька затишних номерів, басейн, власна кухня, лікувальні процедури – все це в одному місці за доступні гроші.
  3. Не переплачуйте за послуги турагентств або посередників. Вони, як правило, мають свій відсоток від угоди і для вас ціна проживання може зрости. Знайти недороге проживання в Трускавці сьогодні зовсім не важко. Всі готелі мають свої сайти в Інтернеті, на яких викладені ціни, опис, фото, відео. Порівнюйте їх, підбирайте найбільш оптимальний варіант для себе і бронюйте прямо на сайті. Іноді готелі навіть пропонують додаткові знижки при бронюванні через сайт. Така акція дозволить вам заощадити. Можливі знижки і при ранньому бронюванні.

Бюджетний відпочинок в Трускавці може бути прекрасним і незабутнім. Головне уважно підійти до питання організації поїздки, спланувати бюджет, прочитати відгуки туристів. А персонал готелю «Нафтуся» допоможе вам у вирішенні будь-яких труднощів.