Як очистити організм від алкоголю

Очищення організму від алкоголю покликане допомогти пацієнтові безпечно перенести його через всі недуги, викликані скасуванням вживання. Лікування алкогольної залежності можливе тільки в тому випадку, якщо пацієнт хоче кинути пити під наглядом фахівця.

Проводиться очищення організму від алкоголю не тільки у людей, залежних від вживання алкоголю, але і в тих випадках, коли алкогольне сп’яніння є одноразовим. Основна мета – це видалення токсинів з організму. Алкогольна детоксикація спрямована на відновлення оптимального рівня іонів калію, магнію і натрію, необхідних для правильного функціонування організму, в результаті чого пом’якшуються і зменшуються фізичні симптоми інтоксикації, такі як алкогольна епілепсія або психічні розлади, наприклад депресія.

Як очистити організм від алкоголю: перші кроки?

Метою детоксикації є насамперед припинення вживання алкоголю і полегшення фізичних та психічних наслідків раптової відміни. Детоксикація поповнює рівень рідини в організмі. Процес покращує стан пацієнта і готує його до терапії.

Пацієнтам дають:

  • вітамін B1;
  • магній;
  • калій.

Лікарі проводять аналізи крові для контролю залишків шкідливих речовин в організмі.

як очистити організм після запою

Щоб пом’якшити наслідки синдрому відміни, наркоманам дають ліки. До них відносяться анальгетики, снодійні та седативні засоби. Часто терапія підтримується бензодиазепинами.

Як довго триває алкогольна детоксикація?

Хоча легку алкогольну інтоксикацію можна успішно лікувати вдома самотужки, більш важкі випадки вимагають стаціонарного лікування. Розглянемо два варіанти:

  1. При одноразовій алкогольній інтоксикації, нудоті і блювоті в більшості випадків з’являються загальна слабкість організму, що призводить до порушення концентрації уваги, головних болів і болів в м’язах. Ці симптоми зазвичай носять тимчасовий характер, і детоксикація алкоголю триває один або два дні. Як очистити організм від алкоголю в такому випадку? Вживати велику кількість рідини, а також препаратів, які мають сорбційну дію.
  2. Як очистити організм після запою? Постійне алкогольне сп’яніння, викликане тривалим вживанням алкоголю, набагато небезпечніше, воно вимагає негайної госпіталізації. Лікар повинен вирішити, як лікувати отруєння після декількох аналізів. Така діагностика повинна охоплювати всі минулі захворювання разом з методами їх лікування, вагою алкогольної залежності, а також з тим, чи зустрічалися дані симптоми у пацієнта раніше.