Хронічний панкреатит: лікування в санаторіях Трускавця

хронічний панкреатит симптоми і лікуванняЗахворювання, яке несе реальну загрозу життю людини – це панкреатит. Хвороба підшлункової залози, як однієї з найважливіших складових шлунково-кишкового тракту, проявляється наступними симптомами:

  • частішають моторні порушення кишечника;
  • нудота;
  • втрата апетиту;
  • зниження ваги без видимої на те причини.

Біль може турбувати постійно або нападами. Найчастіше зустрічається хронічний панкреатит у дорослих. Основні причини захворювання: регулярний прийом алкоголю, незбалансоване харчування, жирні страви в раціоні або, навпаки, голодування з метою схуднення. Нерідко основою для розвитку панкреатиту стає гастрит, жовчнокам’яна хвороба і деякі інфекційні захворювання. Однією з важливих причин погіршення ситуації є пізній візит до гастроентеролога.

Якщо лікар поставив діагноз хронічний панкреатит, лікування можливо, але процес буде вимагати від пацієнта скрупульозного дотримання рекомендацій фахівця. Одним з найдієвіших способів лікування вважається санаторно-курортне перебування в Трускавці.

Хронічний панкреатит: лікування в Трускавці

Чому саме ця методика дає настільки хороші результати? Причина в тому, що на курорті вдається впливати на захворювання комплексно. Після проходження ряду аналізів, лікар назначає пацієнтові процедури. Основою всього лікування може стати прийом мінеральних вод. Але самостійно приймати їх суворо заборонено, оскільки це тільки погіршить ситуацію. Тип води, кратність прийому визначає тільки лікар. При хронічному панкреатиті призначається прийом води середньої і малої мінералізації.

Дуже важлива дієта при хронічному панкреатиті. Дотримуватися її важливо не тільки, перебуваючи на курорті, а й протягом усього життя. Повне виключення з раціону гострої, жирної їжі, напівфабрикатів, фаст-фудів, алкоголю. Для цього санаторії, які лікують панкреатит, пропонують триразове харчування, яке частіше за все включено у вартість путівки. Страви розроблені кухарями за рекомендаціями лікарів-дієтологів. Передбачені спеціальні столи дієтичного харчування.

Медикаментозний вплив здійснюється знеболюючими препаратами. Має місце замісна терапія ферментами, яка передбачає прийом таких препаратів, як «Мезим» або «Панкреатин». Можливий прийом вітамінів.

Щоб лікування і відпочинок в Трускавці залишили в пам’яті тільки приємні спогади, радимо забронювати номер в готелі «Нафтуся» вже зараз.