Хронічний цистит: лікування в Трускавці

лікування хронічного циституБальнеологічний курорт Трускавець відомий в Україні та за її межами завдяки ефективному лікуванню багатьох захворювань. Є перелік хвороб, з якими сюди звертаються в першу чергу. Одним з поширених вважається хронічний цистит. Хронічним циститом називають цілий перелік запалень сечового міхура різного типу. Тобто, це збірна назва різних форм запалень. При цьому кожна форма захворювання має свої методи лікування і причини виникнення. Тому лікування хронічного циститу – поняття не зовсім коректне, оскільки уролог призначає лікування певної форми захворювання.

Щоб визначити наявність запального процесу в сечовому міхурі і підібрати необхідну методику лікування, лікар призначає пацієнтові здати ряд аналізів:

 • аналіз сечі;
 • аналіз на ЗПСШ;
 • УЗД сечових органів;
 • цистографія і цистоскопія;
 • ендовезікальна біопсія.

Тільки уважно вивчивши аналізи, уролог зможе підібрати ефективне лікування. При цьому існує дві форми перебігу хвороби:

 • з наявністю постійної симптоматики;
 • чергування ремісій і загострень (латентна форма).

Курс лікування складається індивідуально для кожного пацієнта. Мінімальний термін – 7 днів. Хронічна форма циститу лікується медикаментозно і з використанням місцевої терапії. Також пацієнтові рекомендовано дотримуватися щадної дієти питного режиму.

Хронічний цистит симптоми має досить яскраво виражені:

 1. Часті позиви до сечовипускання або дизурія. Пацієнт відчуває різку потребу спустошити сечовий міхур, але сечі в ньому накопичується зовсім небагато. При цьому сеча не прозора, неоднорідна і каламутна.
 2. Можливі також больові відчуття під час сечовипускання. Це пов’язано з тим, що постійно подразнюється шийка сечового міхура.
 3. У загострений період можлива лихоманка.
 4. При наявності захворювання хронічний цистит у жінок може відчуватися біль в нижній частині живота, причиною яких стають витончення, виразка, набряк слизового шару.
 5. Деякі пацієнти скаржаться на нудоту і блювоту.
 6. Можлива також наявність домішок крові в сечі.

Цікавим є той факт, що хронічний цистит у чоловіків діагностується набагато рідше, ніж у жінок. Причина – анатомічні особливості будови сечостатевої системи.

Цистит – Трускавець, як одна зі складових курсу лікування

На лікуванні циститу в Трускавці спеціалізуються багато медустанов. Тут Вам запропонують як класичні методики курортно-санаторного лікування, так і інноваційні розробки. Перебуваючи в готелі «Нафтуся», Ви легко можете користуватися послугами як державних поліклінік, так і приватних кабінетів лікарів, більшість з яких розташовані недалеко від нашого готелю. Забронювати номер недорого завжди можна на сайті naftusia-hotel.com.ua.