Відпочинок в Трускавці взимку 2020

відпочинок в Трускавці зима 2020Канікули можуть бути не тільки літніми, а й зимовими. А для когось саме зимові канікули – це найкращий час, щоб більше часу провести з рідними і близькими, адже холодні вечори та чашка гарячого чаю налаштовують нас на спокій і любов. Плануючи свій зимовий відпочинок, розгляньте, як варіант, поїздку до Трускавця. І це не обов’язково має бути з метою лікування. Звичайно, якщо лікар рекомендував санаторно-курортне лікування, то відпочинок в Трускавці взимку – відмінний спосіб поєднати корисне з приємним. Але в останні кілька років сюди приїжджають з усієї України і просто, щоб добре провести час.

Наявність численних готельних комплексів з європейським сервісом обслуговування, цікаві ресторани, де Вас здивують смачними і корисними стравами, Різдвяний ярмарок, переповнений запахами глінтвейну і пряників – все це про відпочинок в Трускавці взимку. Що стосується погоди, то зима на курорті не дуже холодна, середня температура вдень від мінус двох до плюс двох. Але, як говориться, рік на рік не доводиться. Місцеві жителі пригадують і дуже сніжні і холодні зими, коли все навколо замело білим снігом, який приємно потріскує під ногами, а температурний стовпчик падає нижче десяти градусів морозу. А буває і таке, що на Новий рік тут тепло, сонячно і сухо. У будь-якому випадку, свіже гірське повітря, відсутність великої кількості автомобілів – робить перебування на бальнеологічному курорті комфортним при будь-якій погоді.

Відпочинок в Трускавці взимку 2020: ціни

Ціновий діапазон в зимовий період дуже широкий. А все тому, що на даний період випадають два кардинально різних сезони. «Високий» сезон – час Нового року і Різдва. Забронювати номер на даний період варто попередньо, а його вартість буде досить високою. Але незважаючи на високі ціни, практично всі готельні комплекси зайняті, оскільки люди хочуть відчути справжню новорічну атмосферу Трускавця.

На зиму випадає і «низький» сезон. Це кінець зими. Якщо Ви не хочете переплачувати, і плануєте вирушити на відпочинок в Трускавці взимку 2020 – то бронювати варто готелі саме на даний період.

У який би час ви не приїхали до Трускавця, в міні-готелі «Нафтуся» завжди чекають комфортабельні номери і європейський сервіс обслуговування. Наші постійні клієнти залишають тільки позитивні відгуки про час, проведений в готелі. А ті, хто приїхав вперше – обов’язково стають постійними клієнтами.