Відпочинок в Трускавці восени

відпочинок в Трускавці в вересніВже добігає кінець літа, теплих днів стає все менше, сам світлий день – коротшим. Але не варто засмучуватися, якщо ви ще не встигли відпочити. Або ж ви є щасливчиком і маєте можливість відпочивати кілька разів на рік, вибираючи різні напрямки? У будь-якому випадку стаття про відпочинок в Трускавці восени буде для вас цікавою та пізнавальною. Плюс обраного періоду в тому, що пік відвідуваності падає, кількість туристів і пацієнтів у лікувальних центрах, відповідно, теж. А ось кількість варіантів житла та їх вартість стає більш привабливою. Ви можете поїхати на відпочинок в Трускавці в вересні, жовтні, листопаді – кожен місяць підготує для вас сюрпризи і хороші можливості для відмінного проведення часу.

Щоб вам простіше було розставити пріоритети, і вибрати, в який період осені відправитися в Трускавець, опишемо кожен з місяців більш детально:

  1. Відпочинок в Трускавці в вересні. Цей місяць радує теплою і сухою погодою. Останні кілька років показують, що на початку вересня на вулиці панує ще повністю літня погода. Можна насолоджуватися носінням літніх нарядів, поїхати на озеро, відправиться в гори. Тепло не тільки вдень, а й вечорами. Тому це прекрасний час, щоб ще хоча б кілька вечорів провести з друзями на відкритих терасах ресторанів і кафе, насолоджуючись вечерею або просто келихом вина.
  2. Відпочинок в Трускавці в жовтні. Другий місяць осені приносить прохолоду і більше дощів. Але ніхто не відміняв поняття «бабиного літа». Це тиждень-два, які, в основному, попадають на жовтень, коли температура піднімається навіть вище 20 градусів. Прекрасний час, щоб сходити в гори за грибами або просто прогулятися, насолоджуючись свіжим повітрям. А наскільки красивим стає міський парк. Він потопає в червоних, жовтих, золотих відтінках листя. Тут можна прогулюватися годинами, насолоджуючись фарбами самої природи. Майте на увазі, що вечори в жовтні вже досить прохолодні, іноді трапляються і перші заморозки.
  3. Відпочинок в Трускавці в листопаді. Листопад вже впевнено натякає нам, що зима вже близько. Перший мокрий сніг, перші морози, туманні ранкові міста. Але є і тут щось прекрасне і романтичне. Відвідати СПА-зону з теплими саунами, коли за вікном холодно і бридко, прокинутися в затишному ліжку в номері готелю «Нафтуся», коли на вулиці ллє дощ, сходити з коханою в кіно … Варіантів багато.

Трускавець восени прекрасний і чекає відвідувачів з широко відкритими обіймами.