Ударно-хвильова терапія: інноваційна методика вже в Трускавці

ударно-хвильова терапія відгукиСучасне життя диктує нам свої правила. Ми все більше часу проводимо за комп’ютерами, менше рухаємося, а на регулярні заняття спортом у нас просто на просто немає часу. Як результат все частіше люди скаржаться на роботу опорно-рухового апарату, причому проблеми виникають навіть у молодому віці. Біль у спині, шийному відділі, хребті, напруженість м’язів – все це може свідчити про розвиток таких серйозних захворювань, як сколіоз, остеохондроз, радикуліт та ін.

На щастя, і медицина не стоїть на місці, пропонуючи все нові методики в лікуванні перерахованих вище недуг. Одним з діючих методів, які отримують позитивні відгуки пацієнтів, є ударно-хвильова терапія. В основу інноваційного методу лягли акустичні хвилі і їх вплив на певні болючі точки. І знову звернемося до статистики. А вона говорить про наступне: 90% пацієнтів, які спробували на власному досвіді лікування ударно-хвильовою терапією, отримали позитивні результати. Це і зниження больових відчуттів, і поліпшення кровообігу, збільшення рухливості в ураженій ділянці, і поліпшення загального самопочуття.

Ударно-хвильова терапія: показання

Процедура займає приблизно 7 хвилин. Проходити її потрібно курсом. Курс складається з 5-7 процедур в залежності від складності захворювання. Вертебрологи найчастіше рекомендують пройти сеанс ударно-хвильової терапії в наступних випадках:

  • захворювання м’язів і сполучних тканин;
  • хвороби ліктьових і плечових суглобів;
  • хвороби сухожиль і зв’язок;
  • лікування п’яткової шпори.

Методика є однією з нових в Україні, апарат ударно-хвильової терапії встановлено далеко не в кожному медзакладі. Але, якщо Ви вирушаєте на лікування до Трускавця, то тут можна випробувати на собі дію інноваційного способу лікування.

Ударно-хвильова терапія: протипоказання

Вік пацієнтів становить від 23 років. Не рекомендується проводити процедуру вагітним жінкам, заборонена вона для пацієнтів з кардіостимуляторами. У будь-якому випадку, перш ніж приступати до проходження курсу процедур, потрібно пройти консультацію кваліфікованого лікаря.

Міні-готель «Нафтуся» розташований в самому центрі курорту, де і сконцентровані основні оздоровниці, приватні і державні клініки, діагностичні центри і лабораторії.