Трускавець: вода, як символ бальнеологічного курорту

мінеральні води трускавця

В останні роки рівень відвідуваності Трускавця істотно виріс. Він ніколи не був низьким, але завдяки зростанню кількості нових готелів і санаторіїв, підвищенню якості і рівня обслуговування, позитивним відгуками відвідувачів, кількість бажаючих відвідати головну оздоровницю України зростає з кожним роком. Але, все-таки, головною причиною, яка і вабить всіх туристів, є мінеральні води Трускавця. Саме вони сприяли появі курортного міста. Прийом вод не тільки включений практично в усі курси лікування. Крім цього існує ряд бальнеологічних процедур, в основі яких лежать води. Таким чином, воду з 14 джерел можна умовно розділити на два типи:

  • для внутрішнього прийому;
  • для зовнішнього використання (мінеральні ванни, гідромасажі).

Найпопулярнішими недугами, для лікування яких пацієнти приїжджають на бальнеологічний курорт є: гінекологічні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату, порушення процесів сечостатевої та шлунково-кишкової системи, урологічні захворювання. Лікарі акцентують увагу на тому, що кожна вода Трускавця показання має різні. Її потрібно включати в хід лікування тільки за рекомендацією лікаря.

На курорті Трускавець вода – це символ міста. Без неї важко собі уявити його існування. Для внутрішнього застосування призначені води «Нафтуся», «Марія», «Софія». У Трускавці функціонують два бювети мінеральних вод, де кожне джерело підписане, щоб відвідувачам було зручно і все зрозуміло. Також є кілька готелів з власними бюветами, але, в основному, вони розташовані на околиці міста. Фахівці ж радять приймати воду напряму з джерела, оскільки під час транспортування по місту Трускавець, вода частково втрачає свої якості.

Для зовнішнього застосування використовують мінеральні води з середньою і високою мінералізацією. Це вода з джерел «Юзя», «Броніслава», «Барбара».

Звичайно, недостатньо просто вживати лікувальні води Трускавця. Лікування – це і максимальний відпочинок, і комфортні умови проживання. А саме такі Вам пропонують в готелі «Нафтуся». Величезним плюсом готельного комплексу є його розташування. До головного бювету від готелю прогулянка повільним кроком займе максимум 5 хвилин. Тут Вам запропонують перелік послуг, багато процедур на основі мінеральних вод.