Трускавець: ефективне відновлення роботи обміну речовин

порушення обміну речовинЖиттєво важливим процесом, що забезпечує повноцінне функціонування людського організму, є обмін речовин. Викликати порушення обміну речовин можуть найрізноманітніші чинники і перебої в роботі інших систем органів.

В останні кілька років статистика показує негативні дані. Швидкий темп життя, відсутність правильного і збалансованого харчування, нерегулярні прийоми їжі – лише кілька чинників із сотень, які є причиною того, що порушення обміну речовин в організмі – стає все більш частим і «молодим» захворюванням.

Умовно причини порушення обміну речовин поділяються на:

  • зовнішні – потрапляння в організм токсичних речовин і несприятливих вірусів, згадане вище незбалансоване харчування, істотні кореляції насиченості вуглекислого газу в атмосфері;
  • внутрішні – генетичні зміни в синтезі ферментів і інших елементів.

Часто причиною порушень є і похилий вік пацієнта.

Симптоми

Якщо певні захворювання можуть проходити безсимптомно, то розлади в роботі обміну речовин мають явно виражену симптоматику:

  1. Збільшення маси тіла. При цьому показник на вагах зростає досить швидко, а людина, крім підвищення маси, відчуває ще й огрядність, починає з’являтися набряклість обличчя, кінцівок.
  2. Зовні помітними симптомами є і зміни в шкірних покривах, нігтях і волоссі. Шкіра набуває нездоровий відтінок, нігті швидко ламаються, волосся випадає. Люди з жирною шкірою обличчя, помічають зростання кількості вугрових висипань. Зуби також стають менш міцними і руйнуються.
  3. Відбуваються і внутрішні збої в роботі організму. Вони особливо відбиваються на роботі шлунково-кишкового тракту: часті появи запорів чи проносів, проблеми в роботі кишківника.

При наявності вищеперелічених симптомів, пацієнти часто займаються самолікуванням. Але таким чином можна не просто не допомогти своєму організму, а тільки погіршити ситуацію. Для визначення наявності проблеми, а також для вивчення факторів, які призвели до її виникнення, варто звернутися до лікаря-ендокринолога. Тільки він призначить ефективне при хворобі порушення обміну речовин лікування, складе курс з підбором методик і рекомендацій.

Якщо в курсі лікування, лікар рекомендував Вам відвідати Трускавець, то радимо забронювати номер в міні-готелі «Нафтуся». Високий рівень обслуговування і комфортні умови проживання будуть сприяти швидкому одужанню.