Що потрібно знати про гідроколонотерапію?

Гідроколонотерапія (лат. Hydro – водний і colon – товста кишка) – це лікування, відоме століттями, що використовується для промивання товстої кишки водою. Очищення кишківника (гідроколонотерапія) проводиться за допомогою спеціально розроблених апаратів з трубками, які проводять воду і подають її в товсту кишку. Температура води, використовуваної для виконання процедури, а також її тиск і кількість регулюються пристроєм для проведення процедури гідроколонотерапії. Раніше таких машин не було, і вода подавалася в товсту кишку через трубку, з’єднану з резервуаром з ручним накачуванням.

Що таке гідроколонотерапія?

Вміст кишківника у вигляді суспензії видаляється завдяки процесу полоскання, а разом з ним шкідливих речовин, відкладень фекалій, важких металів, консервантів, бактерій гниття і бродіння, вірусів, цвілі, дріжджів і жовчних каменів. Видалення шкідливих речовин з товстої кишки очищає організм, видаляє накопичені, часто за довгі роки, «відходи» травного процесу.

Гідроколонотерапія користь:

  • підвищує захисні сили організму, які завдяки видаленню бактерій і токсинів з товстої кишки можуть більш ефективно протистояти зовнішнім загрозам;
  • процедура гідроколонотерапії покращує здоров’я, прискорює і полегшує травлення;
  • покращує засвоєння поживних речовин з перевареної їжі.

Гідроколонотерапія – показання

Традиційна медицина зазвичай скептично ставиться до здорових альтернативних методів лікування, які включають гідроколонотерапію. Незважаючи на це, процедура ретельного промивання товстої кишки має багато прихильників і набирає все більшої популярності. Поширення знань в галузі альтернативної (природною) медицини через Інтернет і так зване з вуст в уста впливають на популяризацію таких методів терапії. Хоча альтернативні методи лікування захворювань не є єдиною формою терапії і використовуються в якості підтримуючого лікування, протипоказань немає.

процедура гідроколонотерапіяПоказання до проведення гідроколонотерапії включають аутоімунні захворювання шкіри, такі як псоріаз, атопічний дерматит. Гідроколонотерапія також рекомендується для пацієнтів, які страждають на астму та інші респіраторні захворювання, алергію, порушення лімфатичної системи, порушення імунітету організму, серцево-судинними захворюваннями: атеросклерозом і гіпертонією, невротичними захворюваннями, депресією, порушеннями сну, постійною тривогою.

Гідроколонотерапія кишківника: протипоказання

Ретельне очищення кишківника (гідроколонотерапія) не рекомендується людям із захворюваннями цього органу, у яких є хвороба Крона, після операції на кишечнику і коліту. Гідроколонотерапія не повинна проводитися у людей з гострою анемією, порушеннями згортання крові, туберкульозом кишківника або на пізніх термінах вагітності.

Гідроколонотерапія повинна проводитися амбулаторно, стерильно і під наглядом фахівця.

Гідроколонотерапія для схуднення

Гідроколонотерапія рекомендується людям, що страждають ожирінням. Точне промивання товстої кишки прискорює перистальтику кишечника, покращує всмоктування і виведення, що підтримує роботу обміну речовин і не дозволяє накопичуватися зайвому жиру в організмі.