Ще одна перевага Трускавця – користь гірського повітря

відпочинок в горах взимкуШироко відомо, що гірське повітря благотворно впливає на наше здоров’я. Століттями люди вважали за краще відпочивати в гірських районах, щоб піклуватися про своє здоров’я. Незважаючи на це, не кожен турист знає, скільки переваг пов’язано з цим конкретним кліматом.

Чим же корисний відпочинок в горах взимку, та й у будь-який інший час року:

  1. Відпочинок від міста. В наш час життя в місті пов’язане з необхідністю вдихати багато забруднюючих речовин. У деяких великих населених пунктах України смог – це повсякденне життя, що негативно впливає на стан жителів. Безперервний розвиток промисловості впливає на якість міського повітря. Нікого не потрібно переконувати, що це дуже обтяжливо для наших легенів. Тільки з цієї причини варто відпочити від вихлопних газів і інших забруднень один раз в рік, вирішивши провести відпустку в горах. Уже в перший день вашого перебування в Трускавці ви відчуєте істотну різницю, усвідомивши, наскільки шкідливе для нашого здоров’я життя в місті і, наскільки гірський відпочинок йде нам на користь.
  2. В оточенні зелені. На якість повітря в Трускавці впливає, зокрема, велика кількість зелені. Багато видів рослин ростуть в цій області, які є унікальними. Великий парк розташований в самому центрі курорту. Не дивно, що тут легко дихається, що позитивно позначається на функції легень. Зелень, яка нас оточує, є найкращим доказом того, що в Карпатах дійсно кристально чисте повітря, що позитивно впливає не тільки на наше здоров’я, але і на самопочуття.
  3. Гірський клімат – для кого він краще? Повітря в Карпатах прохолодне і свіже, що робить дихання набагато легше. Це особливо важливо для людей з астмою або іншими респіраторними захворюваннями. Мікроклімат Трускавця сприяє глибоким вдихам, які виявляться корисними в разі проблем з функцією легенів. Користь гірського повітря також високо оцінена людьми, що страждають від анемії. Все, що вам потрібно зробити, це відпочити кілька днів, щоб поліпшити рівень еритроцитів і гемоглобіну.
  4. Варто підкреслити, що чистота повітря в горах також доведена відсутністю шкідливих бактерій і алергенів. Завдяки цьому, перебування в горах зробить благотворний вплив на здоров’я туристів, які борються з атопічний дерматит або іншими шкірними захворюваннями. Вологість самого повітря благотворно впливає на наше здоров’я. Завдяки цьому ви можете покращити свою фізичну форму, а також підвищити стійкість до інфекцій. Якщо хтось схильний до частих застуд, обов’язково зупиніться на більш тривалий відпочинок, вибираючи курорт в горах Трускавець.

А відчувати себе комфортно ви будете в затишних номерах міні-готелю в Трускавці – «Нафтуся».