Реабілітація після коронавируса в Трускавці

Хвороба COVID-19 пов’язана з сильним ослабленням організму і вимагає відповідної реабілітації. Крім прийому ліків або вітамінів, пацієнту можуть знадобитися додаткові вправи, в тому числі тренування м’язів. Реабілітація після коронавируса часто включає і фізіологічну терапію. Тим, хто перехворів, рекомендовано більше часу проводити на свіжому повітрі, уникати стресових ситуацій.

Чому важливе відновлення після коронавируса?

Кількість тих, хто перехворів, зростає з кожним днем. Більшість інфекцій були легкими, і пацієнти могли повернутися до своїх повсякденних справ відразу після того, як повністю одужали. А як бути з людьми, які потребували госпіталізації та хворіли «ковідною» пневмонією?

Після виписки з лікарні пацієнтові зазвичай більше не потрібен додатковий кисень, але його легені ще не повністю відновили роботу і необхідна реабілітація після коронавируса.

Ускладнення після COVID-19:

  • тривала слабкість (до 2-3 місяців після одужання);
  • проблеми з диханням (задишка);
  • проблеми з серцем (гіпертонія, аритмія);
  • психічні захворювання: тривога, депресія, посттравматичний стресовий розлад, порушення сну;
  • погіршення роботи імунної системи (часті інфекції).

Уже відомо, що коронавірус SARS-CoV-2 викликає більше ускладнень, ніж грип. Описані вище симптоми не поширюються лише на госпіталізованих осіб. Пацієнти з легкою або помірною формою хвороби, яким не потрібен кисень і які хворіли вдома і під наглядом терапевта, також скаржаться на задишку або слабкість після хвороби. Тому відновлення після COVID 19 – актуальне питання практично для кожного.

Що включає в себе реабілітація після коронавируса

Перш за все – відпочинок і часте пиття. Також важливо добре спати і уникати стресів. У зв’язку з тим, що поки відомі не всі наслідки захворювання, а виявлені ефекти в різній мірі впливають на пацієнтів, терапевтичній реабілітації повинна передувати консультація лікаря. Комплексна діагностика стану пацієнта дозволяє підібрати індивідуальні фізіотерапевтичні процедури з урахуванням всіх супутніх захворювань.

Якщо ви замислюєтеся, як відновитися після коронавируса, шукаєте комплексний підхід, то відвідування бальнеологічного курорту Трускавець – найкраще рішення. Лікарі різних напрямків, державні і приватні поліклініки, підбір фізіопроцедур, а також відпочинок і прогулянки на свіжому повітрі – все це для вас. А проживання в комфортних умовах вам забезпечить наш готель «Нафтуся».