Профілактика бронхіту у дорослих і дітей

профілактика бронхіту у дітейБронхіт підрозділяється на гострий (тривалістю до трьох тижнів), підгострий (може розвинутися до восьми тижнів) і хронічний, який триває довше за все, мінімум 2 місяці. На початковій стадії бронхіту дуже легко сплутати його з іншими недугами. Якщо захворювання турбує вас часто, то обов’язково потрібна профілактика бронхіту.

Основні причини бронхіту:

  • куріння сигарет;
  • пасивне куріння;
  • робота з забрудненням;
  • генетична схильність;
  • зневага незначними інфекціями.

Профілактика хронічного бронхіту

Лікування бронхіту як будь-якого захворювання вимагає витрат. Крім того, це громіздко і не завжди повністю ефективно. Тому краще запобігти запаленню, ніж лікувати його. Варто також відзначити, що якщо ви не хочете, щоб хвороба повернулася до вас знову, потрібно вилікувати її до кінця (повністю пропити курс медикаментів, робити прописані лікарем інгаляції, пройти курс фізіотерапії). Не зайвими стають і спеціальні масажі.

Профілактика після бронхіту полягає і в дотриманні дієти. Лікарі рекомендують відмовитися від гострої їжі і приймати достатню кількість води. Також рекомендовано приймати вітаміни і протизапальні препарати, які зміцнюють наш організм.

Одніим з дуже важливих профілактичних заходів є відмова від куріння сигарет. Також дуже важливо уникати або обмежувати своє перебування з людьми, які курять поруч, оточуючи себе тютюновим димом. Також дуже важливо уникати місць, де повітря сильно забруднене. Щоб запобігти захворюванню, подбайте також про лікування інших незначних інфекцій.

Оскільки часто причиною бронхіту стає переохолодження, завжди одягайтеся по погоді. Особливо в теплі потрібно тримають голову і горло, тому в холодну пору року одягайте шарф і шапку.

Профілактика бронхіту у дітей

Діти також часто страждають від бронхітів. Щоб уберегти їх від даного захворювання, рекомендовано зміцнювати імунітет, більше часу проводити на свіжому повітрі навіть, коли на вулиці прохолодно, постійно провітрювати і зволожувати приміщення, в якому дитина проводить багато часу. Якщо у дитини є генетична схильність до бронхіту, то потрібно своєчасно лікувати будь-які інфекційні захворювання, виключити пасивне куріння, забезпечити різноманітне здорове харчування.

Профілактика обструктивного бронхіту в Трускавці

Саме по собі перебування на курорті – це вже відмінний спосіб профілактики. Більше часу проводьте на свіжому повітрі, гуляйте міським парком. Уточніть у лікаря, які фізіотерапевтичні процедури він порекомендує. А готель «Нафтуся» забезпечить вас всім необхідним для комфортного проживання.