Норма кроків в день за віком

Ви ніколи не замислювалися, скільки кроків ви робите кожен день? Ви йдете на кухню, потім виходите на парковку, йдете на роботу, проводите весь день за столом, потім швидко робите покупки і ви знову вдома. Більшість з нас веде малорухливий спосіб життя, і наша діяльність обмежена до мінімуму. Чи знаєте ви, яка норма кроків в день?

Прогулянка на здоров’я

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує робити 10 000 кроків щодня. Це число, яке дозволяє вам залишатися здоровим і вказує на те, що ми в хорошій формі. Немає сумнівів в тому, що відрізняється норма кроків в день за віком, станом здоров’я. Багато це чи мало? Для більшості з нас це багато, тому що вважається, що ми не робимо навіть половини рекомендованої щоденної кількості кроків. Малорухливий спосіб життя робить прогулянку на кілька кілометрів у день справжнім подвигом.

Денна норма кроків в відстані

Передбачається, що крок середньостатистичної людини має довжину від 60 до 80 см, тому кожен день ми повинні пройти відстань близько 6-8 км. Гарна новина полягає в тому, що ми включаємо сюди усі щоденні дії, тобто спосіб роботи, підйом по сходах, вигулювання собаки і т. д. Ви також можете просто піти на годинну прогулянку, під час якої ми повинні зробити близько 10 000 кроків.

норма кроків в день за віком

«10000 кроків» – відмінний рекламний слоган, але чи повинен кожен з нас робити однакову кількість кроків? Ні – це число стосується тільки здорових людей і має бути стимулом для всіх, хто прикутий до столів, щоб більше рухатися. 10000 кроків – норма кроків в день для дорослої людини, що не має проблем зі здоров’ям. Для людей, які страждають ожирінням і хронічними захворюваннями, подолання декількох кілометрів пішки часто є нездійсненним завданням. Для людей, які практично не рухаються, денна доза кроків повинна спочатку коливатися між 2500 і 5000 кроками.

Фактично, 10000 кроків – це умовне число для кожного з нас. Фізична активність важлива, але щоб бути здоровими, вам також необхідно дотримуватися дієти, яку можна дотримуватися навіть під час відпочинку в готелі. Навіть якщо ми рухаємося весь день, але при цьому їмо тільки жирну їжу, фаст-фуд і солодощі, на жаль, ми не дбаємо про своє здоров’я. Той же принцип працює і по-іншому – ми можемо відмінно харчуватися, але якщо ми взагалі не займаємося спортом, то, звичайно, ми не можемо похвалити себе за здоровий спосіб життя.