Лікування хвороб нирок в Трускавці

Денний стаціонар в Трускавці 

Більшість людей звикли миритися з хронічними захворюваннями і тільки усувати їх симптоми. Але наявність недуги отруює життя, не дає повноцінно насолоджуватися кожним днем.

Природа передбачила природні способи боротьби з різними хворобами, захворювання нирок – не виняток. Більше 2 тис. років тому почали проводити лікування цих проблем за допомогою мінеральних вод. Пиття, ванни, мікроклізми і очищення – комплексне лікування в Трускавці дає прогнозований позитивний результат.

Краще своєчасна профілактика

Симптоми захворювання нирок можуть з’явитися тільки, коли органи починають відмовляти. Як кажуть лікарі, нирки – це «німий» орган. Запідозрити хворобу можна на ранній стадії тільки за аналізом крові. Починати лікування нирок варто тільки після консультації з фахівцем. Навіть, якщо у вас немає симптомів хвороби, рекомендації лікаря не завадять.

Втома, слабкість, тривожні поколювання в попереку, проблеми з сечовипусканням, різі, зміна зовнішнього вигляду (набряки на обличчі, ногах, жовтуватий колір шкірних покривів) – все це перші сигнали порушень в роботі організму. Не обов’язково чекати, коли з’являться ознаки хвороби нирок, потрібно очищати організм від токсинів і відкладень

Встановлено діагноз – вперед до усунення захворювання

Одним з найефективніших залишається лікування хвороб нирок у Трускавці. До санаторного перебування вдаються пацієнти після оперативного втручання для відновлення здоров’я, люди після інструментального або апаратного видалення каменів з нирок, ті, хто страждає на хронічний простатит, пієлонефрит, пієлітом, цистит.

Особливо ефективним буде лікування нирок в Трускавці мінеральними водами у людей з інфікованими і асептичними каменями в нирках, які не підлягають оперативному втручанню.

Прикарпатський курорт – це недорогі здравниці з європейським високоякісним сервісом і високопрофесійним медичним підходом індивідуально до кожного пацієнта, одна з яких – готель Нафтуся. У ньому ви можете пройти діагностику на інноваційному обладнанні, отримати консультацію лікаря, пройти всі призначені процедури в Першій курортній поліклініці. Основа лікування тут – літотрипсія і вода «Нафтуся». Її фізичні властивості сприяють нормалізації метаболізму всього організму, хвороби нирок йдуть, а не просто усуваються їх симптоми.