Лікування шлунково-кишкового тракту в Трускавці

 лікування шлунково кишкового трактуНаявність в нашому раціоні переважно жирної, солоної їжі, переїдання або, навпаки, голодування, шкідливі звички в їжі, перекушування і нерегулярний прийом їжі – все це основні причини виникнення проблем у роботі шлунково-кишкового тракту. Появі хвороби шлунково-кишкового тракту сприяють і стреси, нервові зриви, погана екологія, погано очищена вода, шкідливі звички, прийом лікарських препаратів, аутоімунні захворювання. Як бачите, хоч одна з причин, але обов’язково існує в нашому житті. Потім ми скаржимося на печію, постійне відчуття тяжкості, метеоризм, проблеми зі стільцем, відрижку і т.д. Але ж причиною цих симптомів є хвороба одного або декількох органів шлунково-кишкового тракту.

Шлунково-кишковий тракт: довгий шлях від прийому продуктів до виведення неперетравлених залишків

Процес травлення, за який безпосередньо і відповідає ШКТ, це складна послідовність певних етапів, в якій задіяні багато органів людського організму. І, якщо хоча б один з органів починає працювати не на повну потужність, то вся система валиться. Не розпочавши вчасно лікування шлунково-кишкового тракту, Ви відчуєте наслідки зниження імунітету, погіршення стану шкіри, волосся, нігтів, порушення сну, постійне напруження м’язів і ін. Підвищена ймовірність появи інших захворювань, наприклад, серцево-судинної системи: гіпертонія, інфаркт, інсульт .

Найпоширеніші захворювання шлунково-кишкового тракту:

  • оліти;
  • холецистит;
  • дисбактеріоз;
  • гастрит і виразка шлунка;
  • хвороби печінки (гепатит С, цироз);
  • грижа стравоходу;
  • синдром роздратованого кишечника;
  • геморой;
  • панкреатит.

Це тільки короткий перелік хвороб, що зустрічаються найчастіше. Згідно зі статистикою хвороби шлунково-кишкового тракту одні з найпоширеніших, а летальні наслідки від гастроентерологічних хвороб на третьому місці після серцево-судинних і онкологічних.

Є й втішні дані. Лікування шлунково-кишкового тракту можливе і часто призводить до повного одужання пацієнта. Але важливо вчасно звернутися до фахівця, який проведе повне обстеження шлунково-кишкового тракту, призначить ряд аналізів. Тільки після цього можна буде говорити про підбір результативного лікування.

Якщо лікар рекомендував лікування шлунково-кишкового тракту в санаторіях Трускавця, але Ви не хочете жити в переповнених закладах санаторного типу, то варто забронювати номер в міні-готелі «Нафтуся». Наші клієнти проходять обстеження і лікування в державній поліклініці або в приватних медичних установах. Ми порадимо, до якого фахівця краще звернутися, грунтуючись на відгуки наших клієнтів.