Лікування ожиріння в Трускавці

ожиріння лікуванняЗ ожирінням, в першу чергу, зустрічаються жителі високорозвинених країн, де спосіб життя впливає на погіршення стану здоров’я і фізичної форми. Ожиріння є складним хронічним захворюванням. Воно виникає з різних причин і не проходить без лікування. Не існує “чудотворних ліків” від ожиріння. Лікування ожиріння є складним, тривалим і вимагає використання різних методів, адаптованих для кожного пацієнта.

Симптоми ожиріння:

 • проблеми з повсякденною діяльністю;
 • надмірне потовиділення;
 • проблеми з диханням;
 • високий рівень цукру в організмі і навіть діабет;
 • біль у суглобах;
 • серцево-судинні проблеми і захворювання.

Ожиріння – лікування різними методами

 1. Дієта – це основний метод лікування ожиріння. Енергія, що доставляється в організм, повинна бути меншою потреби приблизно на 500-1000 ккал / день. Лікування надмірної ваги за допомогою дієти направлене на зниження маси тіла приблизно на 0,5-1 кг в тиждень і на 10% від вихідного рівня за півроку.
 2. Фізичні вправи – це ще один обов’язковий елемент лікування ожиріння. Перш за все, пам’ятайте, що навіть найменше зусилля краще, ніж його відсутність. Гладкі люди повинні займатися спортом не менше 45 хвилин в день. Рекомендується їзда на велосипеді, швидка ходьба, плавання.
 3. Медикаментозне лікування ожиріння використовується в основному для людей з надмірною вагою і ожирінням першого та другого ступеня. Пацієнтам рекомендується приймати рецептурні препарати, що сприяють зниженню ваги. Під час фармакотерапії слід постійно продовжувати комплексне нефармакологічне лікування. Таблетки не використовуються в якості заміни дієти і фізичних вправ. Вони є тільки доповненням до них.
 4. Хірургічне лікування використовується у людей з ІМТ> 40 кг / м2 або у людей з ІМТ не менше 35 кг / м2 і одним або кількома захворюваннями, пов’язаними з ожирінням (наприклад, гіпертонія, діабет, обструктивне апное уві сні), у яких доведено, що консервативне лікування ожиріння неефективне.
 5. Психотерапія ожиріння. Методи лікування ожиріння включають в себе так звану поведінкову терапію. Вона допомагає пацієнтові змінити харчову поведінку, навчає методам управління процесом прийому їжі, але також підсилює його мотивацію до схуднення і допомагає зрозуміти, що таке ожиріння і його наслідки.

Якщо ви страждаєте від надмірної ваги і готові з нею боротися, то в Трускавці є всі методики. Професійні дієтологи, багато відпочинку, кваліфіковані гастроентерологи, дієтичне харчування, фізіотерапевтичні процедури – все це в комплексі дає результат. Поспішайте забронювати номер в готелі «Нафтуся» вже сьогодні, щоб лікування супроводжувалося приємним відпочинком в затишних номерах.