Лікувальний масаж: одна з методик лікування в Трускавці

масаж трускавецьВирушаючи в Трускавець, багато хто впевнений, що там доведеться проходити багато процедур, які не є найприємнішими, а іноді і дуже болючими. Але існує і ряд маніпуляцій, націлених на результат, такі, що дозволяють пацієнтові розслабитися і отримати задоволення. До таких з упевненістю можна віднести лікувальний масаж. Особливо популярними стали різні методики масажу в останні кілька років, коли людина все більше часу проводить в сидячому положенні і проблеми з хребтом дають про себе знати в молодому віці.

Щоб перебування на курорті було максимально ефективним, рекомендуємо вивчити і пройти курси лікувального масажу. Багато високопрофесійних фахівців пропонують свої послуги, використовуючи різні типи масажів, як перевірені багаторічним досвідом, так і абсолютно нові методики. Мануальний лікувальний масаж – вплив рук терапевта на певні ділянки людського тіла. Основний напрямок – лікування захворювань опорно-рухового апарату і внутрішніх органів. Мануальні методи лікувального масажу використовуються як в нетрадиційній медицині, так і в доказовій (але тільки в ряді країн). Деякі фахівці, вважають, що дані методи лікування не доведені, явних наукових аргументів на користь ефективності немає, хоча відгуки пацієнтів досить позитивні.

Професійний лікувальний масаж: позитивні сторони методики

Вивчаючи інформацію і думку пацієнтів, все-таки, напрошується думка, що лікувальний масаж спини має високу ефективність. Після масажу пацієнт відчуває відновлення сил, підвищується рівень активності, поліпшується робота обмінних речовин, стимулюється лімфовідтік, кровообіг, при необхідності коригується фігура.

Масаж Трускавець пропонує різних типів:

  • загальний лікувальний масаж – використовується для профілактики певного переліку захворювань. Спрямований на підвищення тонусу м’язів, поліпшення кровотоку, розслаблення, зняття стресу;
  • шийний лікувальний масаж – основна група пацієнтів – ті, що хворіють на остеохондроз;
  • масаж спини – напрямок – поліпшення функцій опорно-рухового апарату. Призначається і як метод лікування, і в якості профілактики, а також при постійних навантаженнях на хребет – заняття спортом, специфіка обраної професії;
  • лікувальний масаж суглобів – призначається для усунення болю, причиною яких є такі відомі захворювання, як артроз, артрит, бурсит та ін.

Перебуваючи в готелі «Нафтуся», розташованому в самому центрі міста, Ви можете проходити масажі, вибравши для себе підходящого фахівця.