Користь озокеритотерапії

озокерит застосуванняДля того, щоб вивчити саму процедуру, варто спочатку більш детально вивчити озокерит, який лежить в її основі. Ця пластикова маса виробляється шляхом перегонки сирої нафти. Органічні сполуки озокериту складаються в основному з водню і вуглецю. В даний час озокеритотерапія знаходить широке застосування в медицині.

Озокерит властивості

Відмінно пом’якшується і тане навіть при найлегшому нагріванні, зберігаючи тепло набагато більш ефективно, ніж будь-якими лікувальними грязями. Тому лікування озокеритом надає термічний вплив на проблемні ділянки шкіри, суглобів, тканин організму людини і внутрішніх органів. Речовина в гарячому стані глибоко нагріває глибокі тканини завдяки своїй здатності поступово і безперервно виділяти тепло.

Він також відмінно впливає на організм механічно. У процесі охолодження обсяг зменшується, чинячи тиск на поверхню шкіри. Створюваний тиск позитивно впливає на процеси венозного кровотоку.

На додаток до місцевих ефектів, озокеритотерапія дозволяє досягти загального позитивного ефекту на весь організм, в тому числі за допомогою хімічного агента. Всмоктуючись в кров, активні речовини відновлюють тонус організму, активуючи парасимпатичну нервову систему.

Озокерит: застосування

  1. Хронічні і дистрофічні захворювання суглобів – це патології, при яких найчастіше використовується озокерит. Позитивні результати застосування озокериту спостерігаються також при лікуванні артриту, остеохондрозу, артрозу.
  2. В даний час ця речовина все частіше використовується в Трускавці, коли необхідні терапевтичні впливи на внутрішні органи і системи організму. Цей терапевтичний підхід особливо ефективний при використанні озокериту разом з іншими перевіреними методами термообробки.
  3. При лікуванні гінекологічних захворювань при необхідності озокеритолікування використовується для усунення внутрішніх запальних процесів. Речовина може бути використана в процесі комплексної терапії, зокрема при лікуванні жіночого безпліддя.
  4. Використовується озокерит для обличчя для пацієнтів, які страждають хронічними шкірними захворюваннями. Процедура дозволяє швидко поліпшити стан шкіри, сприяє нормалізації місцевого кровообігу, значно підвищує захисні властивості організму.

У Трускавці процедура озокерит є однією з найпопулярніших, оскільки відгуки отримує тільки позитивні. Вирішивши забронювати номер в готелі «Нафтуся», ви легко можете скористатися послугою в одному з численних лікувальних центрів курорту.