Комплексне і результативне лікування опорно-рухового апарату

лікування опорно рухового апаратуОпорно-руховим апаратом можна з упевненістю назвати основу, стрижень всього людського організму. Без сумнівів, будь-яке захворювання позбавляє нас задоволення від життя. Але, якщо у людини болить хребет, суглоби, відчувається неприродне напруження в м’язах – то ми відчуваємо втрату опори, кожен рух викликає дискомфорт, важко підібрати зручне положення. Порушення опорно-рухового апарату – це серйозна проблема, яка потребує негайного лікування.

На жаль, статистика невтішна. З огляду на переважно сидячий спосіб життя, відсутність спорту, перенапруження на роботі, захворювання опорно-рухового апарату стають все «молодшими» і більш поширеними. Уже в молодому віці нас починає турбувати ниючий біль в попереку, виникають запальні процеси в області суглобів, дітям ставлять діагноз плоскостопість. І це далеко не повний перелік проблем, з якими нам доводиться стикатися.

Хвороби опорно-рухового апарату ділять на наступні групи:

  1. За принципом виникнення: первинні і вторинні.
  2. По області ураження: хвороби суглобів і хвороби хребта.

Найпоширенішими вважаються наступні хвороби: артрит і артроз, остеопороз, періартрит, радикуліт, сколіоз, остеохондроз, плоскостопість.

Мало, хто при перших ознаках поспішає звертатися до фахівця. Ми затягуємо, сподіваючись, що проблема вирішиться сама собою. Насправді ж, це організм подає нам сигнал про те, що існує певна проблема і потрібно вжити відповідних заходів. Лікування опорно-рухового апарату – це не тільки порятунок від існуючої проблеми, це також профілактика виникнення нових захворювань. Комплексний підхід до лікування дозволить пацієнту знову отримувати задоволення від кожного руху, радіти життю, займатися спортом.

До основних методів лікування відносять:

  • масажі;
  • мануальну терапію;
  • електрофорез та інші процедури фізіотерапії;
  • кріосауни;
  • рефлексотерапія;
  • гідромасаж;
  • кинезотерапия.

Ще однією важливою складовою є лікувальна фізкультура. Це комплекс вправ, підібраних фахівцем з урахуванням форми і складності хвороби пацієнта.

Високої результативності вдається досягти тільки при комплексному підході. Саме з цієї причини пацієнтам рекомендують відправлятися на лікування в Трускавці. Тут лікування опорно-рухового апарату – один з основних напрямків. Крім проходження процедур, сприяють одужанню і піші прогулянки, багато часу, проведеного на свіжому повітрі, відпочинок, відсутність стресів і нервових перенапруг.