Ефективні лікувальні процедури Трускавця

проведення лікувальних процедурЗвичайно, першочергова мета, з якою люди зі всієї України та інших країн відвідують Трускавець – це лікування. Адже саме лікування численних захворювань – специфіка діяльності бальнеологічного курорту. Санаторії, поліклініки, здравниці пропонують лікувальні процедури, спрямовані на певні проблеми у функціонуванні людського організму. Багато з них базуються на внутрішньому прийомі або зовнішньому впливі мінеральних вод. Але є і такі, які є індивідуально розробленими методиками, орієнтованими на високу результативність і ефективність.

Лікувальні і діагностичні процедури: з чого почати

Будь-яке лікування варто починати з проведення аналізів і визначення діагнозу. У Трускавці функціонують численні діагностичні центри, лабораторії. Вони можуть працювати як на базі санаторіїв, в поліклініці, так і бути приватними структурами. Для проведення аналізів використовується сучасне апаратне забезпечення, що дозволяє швидко і з максимальною точністю провести всі необхідні дослідження. Тільки уважно вивчивши аналізи пацієнта, лікар може призначити лікувально-профілактичні процедури. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря, оскільки самолікування може не тільки не принести результатів, а й погіршити ситуацію.

Які основні види лікувальних процедур пропонуються в Трускавці:

  1. Прийом мінеральних вод – основа багатьох курсів лікування. Адже саме це і є характерною рисою бальнеологічного лікування. Вода може прийматися кілька разів на день, холодна або гаряча, різного ступеня мінералізації – всі ці параметри призначає лікар. На жаль, в більшості випадків одного тільки прийому вод мало. В курс лікування варто також включити і інші лікувальні процедури.
  2. Водні лікувально-оздоровчі процедури, які проводяться у вигляді ванн і душів. Ванни можуть бути на основі мінеральних вод, перлинними і ін. Душ являє собою спрямований струмінь або кілька струменів води на певні ділянки тіла. Такі маніпуляції дозволяють поліпшити кровообіг, сприяють виведенню шлаків з організму, тонізують організм, вважаються відмінними помічниками в боротьбі з жировими відкладеннями і зайвою вагою.
  3. В курсі лікування призначаються і кишкові промивання і мікроклізми, які допомагають вивести з організму токсини, хвороботворні бактерії, шлаки.
  4. Часто комплекс лікувальних процедур складається і з курсу масажів на різні ділянки тіла. Залежно від специфіки захворювання і області проведення масажу, процедура може бути болючою або дуже приємною.

Якщо Ви вирішите забронювати номер в міні-готелі «Нафтуся», то проведення лікувальних процедур буде здійснюватися або в медцентрі самого готелю, або в інших установах Трускавця, які знаходяться в безпосередній близькості від готелю.