Догляд за шкірою обличчя

як доглядати за особоюНові, більш інноваційні та новаторські продукти постійно з’являються на ринку косметики. Барвисті журнали і жіночі портали змагаються в наданні порад з косметичних процедур і косметики. Однак в інформаційному безладді складно знайти конкретні поради про щоденний догляд за шкірою обличчя. Вивчіть наші поради по догляду за обличчям, які дозволять вам підкреслити свою природну красу.

Як правильно доглядати за обличчм: покрокові поради

  1. Крок 1: Очищення. Очищення має бути першим елементом, з якого починається повсякденний догляд за обличчям. Надлишок шкірного жиру, мертвий епідерміс, пил, бруд і шари косметики – все це забруднює шкіру, заважає їй дихати і може порушити її природний баланс. Тому і ранкові, і вечірні лазневі ритуали повинні починатися з ретельного очищення обличчя. Залежно від типу шкіри рекомендується використовувати міцелярні рідини (нормальна, капілярна шкіра), лосьйони (суха, зріла шкіра) або антибактеріальні масляні гелі.
  2. Крок 2: Тонізування, яке є одним з найбільш ігнорованих елементів повсякденного догляду за шкірою. Після очищення обличчя і видалення з нього залишків макіяжу нам здається, що немає необхідності знову мити шкіру. І все ж! Після миття і фактично після кожного контакту з водою природний, кислотний pH шкіри порушується. Це означає, що шкіра обличчя втрачає свій захисний бар’єр. Завдання тоніка – відновити природний рівень pH шкіри і, таким чином, подбати про її щоденну безпеку.
  3. Крок 3: Крем. Тільки очищена і тонізована шкіра готова отримувати корисні інгредієнти крему. Нанесення крему – це обов’язковий ранковий і вечірній щоденний догляд за шкірою обличчя.
  4. Крок 4: Використовуйте такі процедури для особи, як пілінги і маски. Щоб забезпечити належний догляд за обличчям в домашніх умовах, варто доповнити свій розпорядок дня додатковими процедурами, що виконуються один або кілька разів на тиждень. Залежно від типу шкіри, це різні види скрабів і масок, завдання яких – ретельно очистити або регенерувати шкіру.
  5. Крок 5: Здоровий спосіб життя. Навіть найкраща косметика або дорогі професійні процедури можуть виявитися неефективними, якщо ви не забезпечите свою шкіру здоровими основами у вигляді правильно збалансованої дієти, регулярної фізичної активності, достатньої кількості сну і свіжого повітря.

Щоденний догляд за обличчям – здорова основа

Здорова дієта, відпочинок, очищення, тонізування, зволоження і захист … – знаючи ці основні елементи щоденного догляду за красою вашої шкіри, ви можете спокійно приступити до створення своєї власної процедури догляду. Якщо ж ви вирішили забронювати готель «Нафтуся», то до ваших послуг консультації висококваліфікованих косметологів, які допоможуть підібрати потрібні процедури і засоби, підкажуть, як доглядати за обличчям ефективно і недорого.