Де зустріти Новий Рік та різдвяні свята

де зустріти різдвоУ ніч з 31 грудня на 1 січня всі континенти святкують прихід Нового року. Це світське свято давно і тісно переплітається зі східними традиціями святкування: використання відповідних символів, правил зустрічі з «правителем» року. Є також багато порад, пов’язаних зі східними представництвами про те, як і, де зустріти Новий рік.

Де зустріти Новий рік 2020 відповідно до східних традицій?

Рік пацюка відзначають вдома, в подорожі, в орендованому будинку або в готелі, але завжди з друзями і сім’єю. Щури дуже товариські, воліють перебувати в компанії, і особливо витрачають багато часу на сім’ю і дітей. Вважається, що якщо всі приготування до свята будуть проходити самостійно, включаючи приготування (а не купівлю готових) салатів, конкурсів і костюмів, то весь рік пройде дуже щасливо. Тому, замислюючись про те, де відзначити Новий рік, краще відкиньте ідею самому посидіти вдома. Віддайте перевагу веселій і галасливій компанії.

Де недорого зустріти Різдво і Новий рік?

Однак не всі дотримуються правил Сходу. Для багатьох людей важлива не тільки унікальність Нового року, а й ціна. Мало хто хоче провести свою відпустку, витрачаючи занадто багато грошей. Так, де святкувати Новий рік і не витратити цілий статок? Відповідь проста – вирушайте до Трускавця.

Курорт в західній частині України вже давно став одним з найбільш популярних напрямків не тільки серед українців, а й мешканців інших країн. Причин кілька:

  1. Це можливість поринути у справжню новорічну казку. Готелі та ресторани прикрашені різдвяними вогнями, звідусіль чути тематичну музику. Часто погода радує снігом і невеликим морозом, що сприяє ще кращій святковій атмосфері.
  2. Ціна відпочинку варіює в широкому діапазоні. Тут і дорогі готельні комплекси, і бюджетні вілли або міні-готелі. Але бронювати краще наперед, оскільки і ті, і ті користуються величезним попитом.
  3. Якщо ви ставите питанням, де краще зустріти Новий рік з користю для здоров’я, то це також відмінний варіант. У новорічну ніч можна і розслабитися, а решту днів присвятити своєму організму, відвідуючи процедури і ведучи здоровий спосіб життя.
  4. Трускавець – напрямок, що підходить для всіх. Тут цікаво буде сім’ям з дітьми, закоханим парам, подружнім парам, які вирішили змінити звичну обстановку і відпочити від рутини.

Готель «Нафтуся» радий прийняти гостей і розділити з ними радість святкування Нового року.