Чому варто вирушати на лікування простатиту в Трускавець?

лікування простатитуВивчивши статистику по тематиці простатит, можна прийти до неприємного висновку, що хвороба почала зачіпати чоловіків більш молодого віку. Якщо раніше, в основному, урологи діагностували простатит у чоловіків старше 50 років, то сьогодні такою недугою страждають навіть 30-35-річні чоловіки, а в віці 50 років – кожен другий. Причини такої тенденції очевидні: сидяча робота, відсутність регулярних занять спортом, перевтома, стреси. Захворювання може бути також інфекційним. При перших ознаках захворювання, потрібно негайно починати лікування простатиту.

Але багато хто з Вас задаються питанням, які ж ознаки свідчать про порушення в роботі передміхурової залози. Отже, розглянемо основні симптоми простатиту у чоловіків і його лікування. Симптоматика захворювання залежить від форми його протікання:

  • для гострого простатиту характерні висока температура, лихоманка, больові відчуття в області таза, наявність крові в сечі. В даному випадку лікування простатиту у чоловіків повинно починатися з негайної госпіталізації. Уже після зупинки розвитку запального процесу, можна переходити до медикаментозного впливу;
  • для простатиту, що має бактеріальний або абактеріальний характер властиві менш виразні симптоми: це поколювання внизу живота і спини, розлади статевої функції, дизурія, виділення з уретри. При таких симптомах лікар призначить ряд аналізів, вивчивши які, призначить лікування простатиту;
  • хронічний простатит може протікати безсимптомно, являючи, таким чином, особливу загрозу. Визначити наявність захворювання можуть тільки аналізи. Лікування хронічного простатиту також призначає уролог, провівши діагностику.

Лікування простатиту в Трускавці – один з компонентів лікування

Урологічні захворювання, в тому числі і простатит – одна з головних спеціалізацій бальнеологічного курорту Трускавець. Тут Вам запропонують комплекс послуг, починаючи від аналізів, діагностики, закінчуючи ефективними маніпуляціями, націленими на результат. У численних лабораторіях і діагностичних центрах встановлено найсучасніше обладнання, що дозволяє не тільки оперативно, а й максимально точно провести всі аналізи. Як тільки лікуючий лікар отримає результати аналізів, буде призначено лікування. Найчастіше воно складається з медикаментозного впливу, масажів, ультразвуку, прийому мінеральних вод. Любителям нетрадиційної медицини запропонують гірудотерапію, лікування п’явками.

Де лікувати простатит в Трускавці? На курорті функціонують численні приватні і державні кабінети урологів, більшість з яких сконцентровані в центрі міста, недалеко від готелю «Нафтуся».