Болі в хребті – лікування, типи, причини

лікування хребта трускавець

Біль у хребті – це неспецифічний симптом, який може бути викликаний багатьма причинами. У молодих людей основною причиною болю в спині є сидячий спосіб життя, який сприяє розвитку аномалій в шийному, грудному і поперековому відділах хребта. Інші можливі причини болю в спині включають дегенеративні захворювання і навіть рак. Болі в спині не можна недооцінювати. При перших симптомах варто звернутися до фахівця, який допоможе знайти причину болю і призначить лікування хребта.

Методи лікування хребта залежать від причини виникнення болю. Можливі форми лікування болю в спині:

  • термотерапія (лікування теплими або холодними компресами);
  • фармакотерапія (діастолічні препарати, нестероїдні протизапальні препарати, кортикостероїди);
  • фізіотерапія (масаж, спеціальні вправи на розтяжку і зміцнення, кінезітерапія);
  • альтернативна медицина (акупрессура, акупунктура).

Важливо знати, що не можна самостійно починати лікування захворювань хребта. Адже Ви можете не тільки не отримати бажаного результату, а й істотно погіршити ситуацію.

Лікування хребта в Україні

Якщо Вас цікавить лікування хребта без операції, то в багатьох випадках лікарі рекомендують пацієнтам відправлятися в Трускавець. Тут Вам запропонують, як класичні методики, ефективність яких доведена десятиліттями, так і абсолютно інноваційні способи, які тільки починають завойовувати прихильність українських громадян.

Здійснюватися може лікування хребта в санаторії. Якщо ж Ви обрали для себе більш затишне житло в готелі «Нафтуся», то до Ваших послуг численні медустанови, в яких Ви отримаєте консультацію і зможете пройти курс призначених процедур.

Лікування хребта – починати потрібно з нервової системи

Найчастіше біль у хребті є і наслідком нашого психологічного нездужання. Фахівцями давно доведено, що болі в спині можуть також мати психогенну основу – люди з депресією відчувають їх набагато сильніше, ніж воно є насправді. Тут також Вам прийде на допомогу перебування в Трускавці. Далеко від робочих стресів і швидкого темпу міста, Ви можете розслабитися, насолодитися свіжим повітрям, завдяки чому лікування хребта буде ще більш ефективним. А в готелі «Нафтуся» висококваліфікований персонал зробить все, щоб Ваш відпочинок пройшов з максимальним комфортом.