Антицелюлітний масаж: види, плюси і мінуси

Антицелюлітний масаж є одним з найбільш ефективних методів позбавлення від целюліту. Тим не менш, ви повинні вдаватися до процедури регулярно, щоб дав антицелюлітний масаж результат, про який ви мрієте. Який вид антицелюлітного масажу вам підійде? Скільки триває ефект від антицелюлітного масажу? Про це розповідаємо в нашій статті.

Антицелюлітний масаж – як він працює?

Антицелюлітний масаж полягає в стисненні м’язових частин тіла, щоб покращити кровопостачання підшкірно-жирового шару, стимулювати лімфатичну систему і підвищити пружність шкіри. Динамічні руху мають ефект моделювання, тобто вони руйнують неправильно розподілену жирову тканину, яку ми називаємо целюлітом. Антицелюлітний масаж також робить корисний вплив на здоров’я, оскільки підтримує видалення токсинів і інших продуктів обміну речовин під шкірою.

Види антицелюлітного масажу

антицелюлітний масаж результатАнтицелюлітний масаж можна проводити декількома способами:

  1. Одним з найбільш ефективних методів є вакуумний масаж, який виконується за допомогою дермомасажера.
  2. Антицелюлітний масаж також можна робити вручну, але це вимагає практики і використання великих сил. Ручний масаж в першу чергу заснований на чергуванні і інтенсивному натисканні і розтиранні шкіри, щоб стимулювати її найглибші шари. Самостійно такий масаж важко буде виконувати. Якщо ви хочете отримати результат від антицелюлітного масажу, то краще скористатися послугами професійного масажиста.
  3. Медовий антицелюлітний масаж: користь полягає не тільки в позбавленні від «апельсинової кірки», а й в догляді за шкірою. Після комплексу з декількох процедур помітний не тільки антицелюлітний ефект, але й ефект відлущування – липкий мед видаляє омертвілі клітини шкіри, що сприяє покращенню її зовнішнього вигляду, шкіра стає більш гладкою.

Пам’ятайте, що при боротьбі з целюлітом найголовніше – регулярність. Не варто чекати видимого ефекту після однієї або двох процедур. Будьте терплячі і після курсу масажу або обгортання ви зможете помилуватися результатом. А пройти курс масажів ви можете в косметичному салоні в готелі «Нафтуся», який знаходиться в самому центрі Трускавця.