Дуже гарно відпочили. Дуже приємний персонал. В номерах затишно, чисто, пристойна кухня.
Світлана та Євген, Київ
Різноманітне меню. В номерах прибирається кожен день. Так тримати!
Дуже гарно відпочили. Дуже приємний персонал. В номерах затишно, чисто, пристойна кухня.
Світлана та Євген, Київ
Різноманітне меню. В номерах прибирається кожен день. Так тримати!