Захворювання серцево-судинної системи: лікування, націлене на результат

санаторне лікування серцево судинної системиПостійне нервове напруження, стреси на роботі, відсутність повноцінного сну і відпочинку сприяють тому, що вже в молодому віці людей турбують захворювання серцево-судинної системи. Статистика невтішна і свідчить про те, що хвороби стають все більш «молодими», в групі ризику вже не тільки люди похилого віку, а й молоді жінки і чоловіки. На щастя, і сучасна медицина не стоїть на місці, пропонуючи інноваційне лікування серцево-судинної системи, яке засноване на величезному досвіді кваліфікованих фахівців.

Якщо Ви хочете, щоб серце і інші життєво-важливі органи системи послужили ще протягом десятків років, то не варто відкладати лікування захворювань серцево-судинної системи в довгий ящик. Поєднувати приємне з корисним вдасться, якщо відправитися на бальнеологічний курорт Трускавець. Відгуки пацієнтів доводять, що час, проведений в Трускавці, сприятливо впливає на загальне самопочуття. Багато хто навіть регулярно відвідує курорт для того, що закріпити отримані результати.

Санаторне лікування серцево-судинної системи

  1. Основа для всього курсу – це відпочинок і сприятливий вплив кліматичних умов. Зручне географічне розташування курорту поблизу Карпатських гір, чисте повітря, відсутність великої кількості автотранспорту, красивий парк – все це сприятливо впливає на всі органи серцево-судинної системи. Не варто забувати і про комфортні умови проживання, які клієнтам пропонує міні-готель «Нафтуся». Забронювати номер можна відразу на сайті naftusia-hotel.com.ua.
  2. Важливою стає і лікувальна фізкультура. Але тут варто чітко дотримуватися рекомендацій лікаря: комусь достатньо піших прогулянок парком, а хтось може регулярно займатися на спортивних майданчиках і тренажерах, яких в місті достатньо. Також сприятливо впливає на процес одужання плавання в басейні.
  3. Лікувальні ванни і душі. Водолікування – одне з найважливіших напрямків в Трускавці. Воно застосовується в курсах лікування багатьох захворювань. Лікар назначає пацієнтові ванни з різними хімічними речовинами або лікарськими рослинами.
  4. Масажі. Сюди відносять ручний масаж, підводний масаж.
  5. Медикаментозне лікування серцево-судинної системи. У більшості випадків важко обійтися без лікарських препаратів.
  6. Фізіотерапія.
  7. Ударно-хвильова терапія.
  8. Альтернативна медицина, куди відноситься і голкорефлексотерапія.