Лікування і профілактика жовчнокам’яної хвороби в Трускавці

жовчокам'яна хвороба

Загальне порушення метаболізму – причина багатьох захворювань. Жовчнокам’яна хвороба – одна з основних. Боротьба з цією недугою актуальна в багатьох країнах, адже третина населення планети страждає від каменеутворення в жовчі і протоках. Неправильний спосіб життя, незбалансоване харчування, інфекції, несвоєчасне лікування приводить до настільки масового поширення захворювання.

Жовчнокам’яна хвороба лікування вимагає комплексного, адже їй властивий хронічний перебіг і періодичні загострення. Саме в цей період багато хворих починають вживати заходів, щоб знизити біль і усунути симптоми. Але причина захворювання все одно залишається.

Повністю позбавитися від недуги можна, і досить успішно, якщо проводити лікування жовчнокам’яної хвороби в Трускавці.

Бальнеологія для загального оздоровлення

Мінеральні води – перлини Прикарпаття, що славляться лікувальними властивостями. Відпочивши один раз в Трускавці, пацієнт отримує заряд енергії на цілий рік. Порушення обміну речовин, проблеми з сечостатевою, ендокринною системою, жовчнокам’яна хвороба – лікування без операції можливо.

Цілющі мінеральні води показані людям з порушеннями в роботі жовчного міхура і відтоку жовчі. Вода з високим вмістом мікроелементів, розчинених солей, біологічно активних компонентів покращує відтік жовчі, перешкоджає подальшому каменеутворенню. Наприклад, «Нафтуся» сприяє розчиненню відкладень в жовчних протоках, м’яко виводить їх, знімає спазм м’язів, надає болезаспокійливу дію.

Мінеральна вода «Нафтуся» визнана багатьма фахівцями як ідеальний засіб лікування, адже вона перешкоджає випаданню солей в осад, скупченню піску і утворенню нових каменів. При регулярному відвідуванні бальнеологічного курорту зникне жовчнокам’яна хвороба (симптоми, причини і наслідки) без повторних рецидивів.

Які процедури найбільш ефективні

Лікування в Трускавці налічує понад 120 видів безопераційних процедур, що очищають організм пацієнта з середини: тюбаж – беззондовий дренаж для очищення жовчних проток, мікроклізми і колонотерапія для зрошення кишечника та ін. Зовнішній вплив також підсилює ефективність лікування: перлинні, вуглекислі, мінеральні ванни, обгортання грязями, підводний і циркулярний душ-масаж.

Хочете пройти лікування жовчнокам’яної хвороби в Трускавці з максимальним комфортом? Готель Нафтуся порадує європейським сервісом.