Краще лікування органів дихання в Україні

 лікування органів диханняДихальна система людини – це дуже складний механізм, який має прямий вплив на повноцінне функціонування всіх процесів життєдіяльності. Захворювання органів дихання – одні з найпоширеніших. Їх частка в списку всіх хвороб займає згідно з різними статистичними дослідженнями від 41 до 53%. Погодьтеся – цифра значна. І вона зростає. Причиною зростання є погана екологія, шкідливі звички, специфіка обраних професій, постійні викиди в атмосферу працюючими підприємствами, велика кількість трафіку і ін.

Захворювання органів дихання: перші симптоми

  • сухий або вологий кашель;
  • задишки в стані спокою;
  • задишка при фізичному навантаженні;
  • напади задухи;
  • біль в грудній клітці;
  • підвищена температура тіла.

Основною причиною хвороб є патогенні мікроорганізми. Бактеріальні збудники: пневмококи, вірусні інфекції, віруси грипу, гемофільна паличка, хламідії та ін. Також причиною можуть бути алергени різного типу.

Лікування захворювань органів дихання

Перше, що варто зробити при проявах симптомів – звернутися до фахівця. Він проведе опитування і зовнішній огляд пацієнта (пальпація, вистукування, вислуховування). Якщо даних маніпуляцій для визначення форми і складності захворювання недостатньо, лікар може призначити додаткові дослідження: рентген і КТ легенів, бронхографія, бронхоскопія. Тільки вивчивши результати аналізів, пульмонолог призначить лікування хвороб органів дихання.

Найчастіше це комплекс процедур, який складається з медикаментозного впливу (прийом антибіотиків, бронхолітиків, відхаркувальних, протизапальних, антигістамінних препаратів, анальгетиків), апаратної фізіотерапії, часто рекомендується санаторно-курортне лікування. Також важлива профілактика органів дихання. Фахівці з області сучасної медицини радять стимулювати роботу імунної системи організму.

Профілактика і лікування органів дихання в Трускавці

Захворювання органів дихання – один із пріоритетних напрямків на головному бальнеологічному курорті України. Тут Вам запропонують як давно відомі способи лікування, так і сучасні методики. Лікування органів дихання в Трускавці проводиться і силами самої природи. Чисте гірське повітря, віддаленість від автомагістралей – все це сприяє швидкому одужанню. А проживання в комфортних умовах Вам завжди готовий забезпечити міні-готель «Нафтуся».