Процедури

Прейскурант на оздоровчі послуги готелю

Процедура Тривалість, хв. Ціна, грн.
Підводний душ-масаж 15-20 180
Мінерально-перлинна ванна 15 130
Перлинна ванна з концентратом хвої 15 135
Перлинна ванна з «Перозоном валеріани» 15 135
Перлинна ванна з «Перозон розмарину» 15 135
Перлинна ванна з «Бішофітом» 15 135
Інгаляція лужна, трав’яна 5 35
Інгаляція трав’яна 5 40
Магнітотерапія 20 55
Дарсонваль терапія 5-10 40
Тубус-кварц 1-3 40
Аплікації із зеленої глини «Глауконіт» 20 55
Маска для обличчя з глини «Глауконіт» 20 55
Мікроклізма трав’яна 55
Послуги фінської сауни і басейну
Фінська сауна-басейн для гостей, які не проживають в готелі (з людини) 60 200
Фінська сауна-басейн індивідуального користування (з номера) 60 200
Послуги ручного масажу
Загальний масаж 60 350
Масаж спини 30 175
Масаж комірцевої зони 20 140
Масаж ніг 30 175
Антицелюлітний масаж 60 280

Лікувальні процедури Трускавця: все, що потрібно знати

Не секрет, що Трускавець – найважливіший центр здоров’я України. Сюди з’їжджаються люди не лише з усіх куточків нашої країни, а й з країн ближнього і далекого зарубіжжя. З часу, коли були доведені цілющі властивості мінеральних вод, курорт відвідали десятки, а то і сотні тисяч людей. У місті функціонують близько 70-ти курортно-лікувальних закладів, які пропонують лікувальні процедури різного спрямування. Високу результативність приносить лікування і завдяки сприятливому впливу кліматичних умов. Не надто спекотне літо і помірно-холодна зима – легко і комфортно переносяться людиною. На окрему увагу заслуговує свіже повітря. Чим більше часу Ви будете проводити на прогулянках, тим ефективнішими будуть лікувально-оздоровчі процедури. Кожен, хто вирушає до Трускавця, повинен розуміти, що, тільки правильно поєднуючи прийом мінеральних вод, призначені процедури і активний спосіб життя – Вам вдасться досягти бажаних результатів.

І, якщо з прийомом води і прогулянками все зрозуміло, то численні види лікувальних процедур, що пропонуються в Трускавці, потрібно вивчити більш детально. Отже, які пропонує Трускавець процедури:

  1. Ванни на основі мінеральних вод. Це одна з базових процедур, яка пройшла ряд оновлень з моменту відкриття курорту. Сьогодні процедура проводиться на ультрасучасному обладнанні, пропонується широкий спектр ванн, кожна з яких спрямована на конкретну мету. Завдяки лікувальним ваннам вдається вивести шлаки, підвищити життєвий тонус, поліпшити загальне самопочуття. У готелі «Нафтуся» Вам пропонують мінерально-перлинні, перлинні ванни з різними ароматами.
  2. Водні процедури у вигляді душу. Використовуються для поліпшення кровообігу, підвищення тонусу м’язів, в курсі лікування від ожиріння, для корекції фігури. Проведення лікувальних процедур у вигляді душу – це один або кілька струменів води, які спрямовані на певні ділянки тіла.
  3. Кишкові промивання і мікроклізми. Проводяться при захворюваннях гастритом, виразкою, коліти, проблеми з печінкою, простатит.
  4. Лікувальні процедури, спрямовані на лікування гінекологічних захворювань і безпліддя.

Ці та ряд інших процедур Вам запропонують в Трускавці. Але, запам’ятайте, що тільки комплекс лікувальних процедур і правильне виконання всіх рекомендацій лікаря дадуть дійсно високі результати.